• تهران- نیاوران
  • 09057153670 و 021-22750367
جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی شامل تغییر در اجزای صورت شامل جراحی بینی ، جراحی پلک ، جراحی زیبایی لب ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی زیبایی گونه ، لیفت گردن و لیفت صورت میباشد. البته تمامی اعضای فوق ممکن است بر اثر بیماری یا سانحه دچار آسیب شوند و جراحی زیبایی بصورت یک جراحی ترمیمی انجام گردد

پیکرتراشی

پیکرتراشی

پیکرتراشی یک جراحی زیبایی برای حذف چربی های ناخاسته به روش خارج کردن این چربی ها در نواحی مختلف بدن می باشد. پیکرتراشی یک جراحی بدون خونریزی و درد میباشد که با هدف تغییر فرم و شکل دهی جدید در اندام ها میباشد و روش کاهش وزن محسوب نمیگردد میتوان از این چربی های خارج شده برای فرم دهی به سایر اعضای بدن استفاده کرد.

جراحی شکم

جراحی شکم

جراحی شکم یکی از  جراحی های زیبایی اندام است که به منظور سفت کردن عضلات شل شده و نیز حذف چربی ناخواسته  شکم انجام  می‌شود و باعث تغییر کلی و یکباره در شکل ظاهر بدن خواهد شد .

جراحی شکم عمدتا یک جراحی زیبایی است که پیرو افتادگی شکم بر اثر زایمان و یا کاهش وزن شدید انجام میگیرد.

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی برای کوچک کردن یا بالا بردن نوک بینی، کوچک کردن سوراخ های بینی،برداشتن قوز،تغییر زاویه و یا جراحی ترمیمی مانند جراحی انحراف بینی، پلپ بینی و غیره انجام میگردد. در صورت لزوم ترکیبی از جراحی های زیبایی و ترمیمی هنگام جراحی بینی انجام میگردد.
جراحی پلک

جراحی پلک

جراحی پلک بعد از جراحی بینی پرطرفدارترین جراحی در دسته جراحی های زیبایی میباشد. جراحی پلک در هر سنی به منظور کاهش پف بالا و پایین چشم و یا برطرف کردن افتادگی پلک ها بر اثر افزایش سن انجام میگیرد. در این نوع جراحی زیبایی چربی های اطراف چشم تخلیه میشود و پوست کشیده میشود که نتیجتا به چشم ها و چهره ظاهری شاداب تر و جوانتر میبخشد

لیفت بازو

لیفت بازو

عمل جراحی لیفت بازو یا ترمیم بازوی شل شده بر اثر عواملی چون کاهش شدید وزن، سن ، و عوامل وراثتی حتی در سنین جوانی می تواند باعث افتادگی پوست بازو شده انجام میگردد.و که معمولا به علت شل شدگی پوست امکان ترمیم با ورزش و روش های غیر جراحی وجود ندارد.
بزرگ کردن و لیفت باسن - باسن برزیلی

بزرگ کردن و لیفت باسن - باسن برزیلی

در عمل لیفت باسن پوست باسن به سمت بالا کشیده شده و سفت میشود و عضلات تغییر شکل داده میشوند تا اندامی سفت تر و خوش فرم تر ساخته شود. اما در عمل لیفت باسن برزیلی از طریق تزریق چربی های نواحی دیگر بدن به ناحیه باسن حجم این ناحیه را افزایش میدهند.
جراحی سینه

جراحی سینه

جراحی سینه شامل جراحی زیبایی برای بزرگتر کردن حجم سینه توسط پروتز، لیفت سینه های افتاده و شل شده بر اثر ژنتیک یا سن و همچنین جراحی زیبایی کوچک کردن سینه در زنان و مردان می باشد. همچنین جراحی های ترمیمی سینه پس از بیماری های مانند سرطان سینه و یا سوانح جزو موارد جراحی سینه قرار می گیرد.

جراحی آلت تناسلی  زنان

جراحی آلت تناسلی زنان

جراحی زیبایی واژن شامل جراحی های تنگ کردن واژن ، روشن سازی رنگ پوست واژن ، تزریق ژل یا چربی به واژن ، کوچک کردن لب های داخلی یا خارجی ، قرینه سازی لب ها و رفع افتادگی پس از کاهش وزش شدید ، وراثت و یا افزایش سن می باشد.این نوع از جراحی زیبایی  باعث بهبود کیفیت روابط جنسی میگردد.