جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت شامل تمامی انواع زیبا سازی صورت از جمله تغییر در اجزای  اصلی صورت مانند عمل بینی ، جراحی پلک ، لیفت صورت جراحی زیبایی لب ، جراحی زیبایی گوش ، ، لیفت گردن و ، لیفت ابرو، لیفت گردن و جراحی زیبایی گونه و تزریق چربی در قسم های مختلف صورت میباشد. تمامی اعضای فوق ممکن است بر اثر بیماری یا سانحه دچار آسیب شوند و جراحی زیبایی بصورت یک جراحی ترمیمی انجام گردد.

جراحی شکم

جراحی شکم

جراحی شکم یکی از جراحی های زیبایی اندام است که به منظور خارج کردن چربی های اضافی شکم، سفت کردن عضلات شل شده شکم و نیز برداشتن پوست اضافی پس از حذف چربی ناخواسته  شکم انجام می‌شود جراحی زیبایی شکم باعث تغییر کلی و یکباره در شکل ظاهر بدن خواهد شد. جراحی شکم عمدتا یک جراحی زیبایی است که پیرو افتادگی شکم بر اثر زایمان و یا کاهش وزن شدید انجام میگیرد.

پیکرتراشی

پیکرتراشی

پیکرتراشی یک جراحی زیبایی برای حذف و یا تغییر موضع چربی های ناخاسته به روش خارج کردن این چربی ها در نواحی مختلف بدن از جمله شکم ، سینه ، باسن، ران و گردن (به علت غبغب) می باشد.   پیکرتراشی یک جراحی زیبایی بدون خونریزی و درد میباشد که با هدف تغییر فرم و شکل دهی جدید در اندام ها میباشد و روش کاهش وزن محسوب نمیگردد. میتوان از این چربی های خارج شده برای فرم دهی به سایر اعضای بدن استفاده کرد.

جراحی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی متداول ترین جراحی زیبایی برای کوچک کردن بینی استخوانی و کوچک کردن بینی گوشتی و یا بالا بردن نوک بینی ( لیفت بینی ) ، کوچک کردن سوراخ های بینی، برداشتن قوز بینی، تغییر زاویه بینی انجام میشود علاوه برا جراحی های زیبایی  جراحی ترمیمی مانند جراحی انحراف بینی، پلپ بینی و غیره انجام میگردد. در صورت لزوم ترکیبی از جراحی های زیبایی و ترمیمی هنگام جراحی بینی انجام میگردد.

جراحی پلک

جراحی پلک

جراحی پلک بعد از جراحی بینی پرطرفدارترین جراحی  زیبایی در دسته جراحی زیبایی صورت می باشد. جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین در هر سنی به منظور کاهش پف بالا و پایین چشم و یا برطرف کردن افتادگی پلک بر اثر افزایش سن و یا وراثت  انجام میگیرد. در این نوع جراحی زیبایی چربی های اطراف چشم تخلیه و یا جابجا میشود و پوست کشیده میشود که در نتیجه به چشم ها و چهره ظاهری شاداب تر و جوانتر میبخشد

بزرگ کردن و لیفت باسن - باسن برزیلی

بزرگ کردن و لیفت باسن - باسن برزیلی

در لیفت باسن پوست باسن به سمت بالا کشیده شده و سفت میشود و عضلات باسن تغییر شکل داده میشوند تا اندامی سفت تر و خوش فرم تر ساخته شود. اما در لیفت باسن برزیلی از طریق تزریق چربی های نواحی دیگر بدن به ناحیه باسن حجم باسن را افزایش میدهند باید در نظر داشت که در تزریق چربی در باسن در دفعه  اول 40 درصد چربی جذب خواهد شد. گاها از پروتز باسن برای برجسته کردن باسن استفاده میشود که اغلب توصیه نمیشود.

لیفت صورت (کشیدن صورت)

لیفت صورت (کشیدن صورت)

لیفت صورت عمل  جراحی پلاستیک برای جوانسازی ناحیه میانی صورت، بخش پایینی صورت، شامل فک ها و گردن است. با لیفت صورت، فک شل و آویزان ، پوست گردن که صورت غبغب شده ، چین کناره های بینی تا گوشه های لب ،خط های کناره لب ها تا چانه اصلاح میشوند اغلب لیفت صورت را با جراحی های زیبایی دیگری از جمله لیفت ابرو ، لیفت بینی و جراحی پلک همراه میکنند تا بهترین نتیجه از جراحی زیبایی به دست آید.

جراحی سینه

جراحی سینه

جراحی سینه شامل جراحی زیبایی برای بزرگ کردن سینه توسط انواع پروتز سینه، لیفت سینه و گرد کردن سینه برای سینه های افتاده و شل شده بر اثر ژنتیک یا سن و همچنین جراحی زیبایی کوچک کردن سینه در زنان که اغلب باعث گردن درد و شانه درد میشود و کوچک کردن سینه مردان می باشد. همچنین جراحی های ترمیمی سینه پس از بیماری های مانند سرطان سینه و یا سوانح جزو موارد جراحی سینه قرار می گیرد.

جراحی واژن

جراحی واژن

جراحی زیبایی واژن جراحی زیبایی شامل جراحی های تنگ کردن واژن ، روشن سازی رنگ پوست واژن ، تزریق ژل یا چربی به واژن ، کوچک کردن لب های داخلی  واژن ، کوچک کردن لب های خارجی واژن، قرینه سازی لب های واژن و رفع افتادگی واژن پس از زایمان طبیعی، کاهش وزش شدید، وراثت و یا افزایش سن می باشد. جراحی زیبایی از نوع از جراحی زیبایی واژن باعث بهبود کیفیت روابط جنسی میگردد.