ترمیم سینه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

ترمیم سینه, هزینه ترمیم سینه

 آیا می توان برای سینه ( پستان ) ای که پس از جراحی سرطان سینه ( پستان ) بدشکل شده یا به طور کامل برداشته شده است کاری کرد؟


 عمل ترمیم سینه ( پستان ) جراحی است که برای احیا یا بازسازی سینه ای ( پستان ) که به دلیل بیماری هایی مثل سرطان سینه  ( پستان )  و برخی از اختلالات خوش خیم سینه ( پستان )  ناقص شده یا به طور کامل برداشته شده است.
هر زنی که ناچار است عمل برداشتن بخشی یا تمام سینه ( پستان ) را انجام دهد، باید پیش از این عمل امکان ترمیم سینه ( پستان ) را ارزیابی کند. در اغلب موارد، برداشتن سینه ( پستان )  یا تومور را جراح سرطان یا جراح عمومی انجام می دهد.
 اگر پیش از جراحی با جراح پلاستیک مشاوره کنید، بهترین برنامه برای ترمیم را می توان تعیین کرد. بهترین کار این است که با توجه به وضع سلامتی و ترجیحات جراحتان عمل ترمیم را هنگام عمل برداشتن سینه یا مدتی بعد شروع کنید.

جراحی سینه  ، هزینه جراحی سینه

بازسازی سینه

 

ترمیم یا بازسازی توده سینه ( پستان ) را میتوان با یکی از چند روش زیر انجام داد :

  • ترمیم سینه به روش استفاده از پروتز سینه ( پستان ) غالبا همراه با روشی موسوم به گسترش دادن بافت.
  • ترمیم سینه به روش استفاده از زبانه لاتیسیموس دورسی که در آن از عضله، چربی و پوست خود زن همراه با گذاشتن پروتز استفاده می‌شود
  • ترمیم سینه به روش استفاده از زبانه ترام یا زبانه ی انتقالی عضله ای –پوستی رکتوس ابدومینوس، با استفاده از عضله، چربی و پوست شکم خود زن
  • ترمیم سینه به روش زبانه آزاد، با استفاده از عضله، چربی و پوست خود زن که از باسن، شکم یا ران خود زن برداشته و با استفاده از روش های جراحی میکروسکوپی به دیواره قفسه سینه پیوند زده می‌شود

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه

با تمامی این روش‌ها، که اغلب اوقات در بیش از یک مرحله انجام می شوند ،توده سینه ( پستان ) ایجاد می شود. ایجاد نوک مستلزم عمل دیگری است که نوعاً با روشهای پیوند زدن و یا خالکوبی انجام می شود. تعیین روش مناسب برای شما بستگی زیادی به فرد شما دارد و بر اساس میزان بدشکلی، وضعیت بافته باقی مانده از پستان، ساختمان جسمانی شما، و وضعیت سلامت شما انجام می شود. همه این عوامل در نظر گرفته می شوند تا جراح پلاستیک شما عمل ترمیمی را توصیه کند جراح پلاستیک، شما ترجیح شخصی شما و هدف های تان از ترمیم را نیز نظر می‌گیرد. در هر حال، متوجه باشید که تمامی شیوه های ترمیم سینه در تمامی موارد گزینه مناسب نیستند. جراح پلاستیک شما هم ممکن است که می‌تواند نتایجی را که میتواند با برخی از روش ها به دست آورد بدست آورد بیشتر پسندد تا روش های دیگر را. اندک هستند جراحان پلاستیکی که برای مثال برای ترمیم سینه ( پستان )  از زبان های آزاد استفاده کنند.

هزینه ترمیم سینه ، ترمیم سینه

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل شکم

 

ترمیم سینه, جراحی سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بازو