امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

جراحی پروتز سینه  ، جراحی سینه

 

احتمالا دوست داشته باشید قبل از جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه عمل سینه برای کوچک کردن سینه ، فیلم کوچک کردن سینه را ببینید و در مورد کوچک کردن سینه بخوانید اگر چنین است روی کوچک کردن سینه در پایین کلیک کنید:

 

کوچک کردن سینه

جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، یک جراحی زیبایی و گاهی نوعی جراحی ترمیمی سینه است. عمل بزرگ کردن سینه اغلبا با ایمپلت پروتز سینه انجام میشود. البته روش های دیگری نیز برای عمل سینه برای بزرگ کردن سینه وجود دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل بررسی کرده ایم ولی استفاده از پروتز سینه به روش عمومی برای بزرگ کردن سینه تبدیل شده است. اکثر خانم ها به همراه استفاده از پروتز متقاضی لیفت سینه نیز هستند . در نظر داشته باشید که در صورتی که افتادگی سینه شما جزئی باشد با روش هایی که ما در جایگذاری پروتز شما استفاده میکنیم، اصلاح میشود و نیازی به جراحی سینه برای لیفت سینه نخواهید داشت. برای اطلاعات دقیق تر و کامل در مورد نحوه انجام جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، اطلاع از روش های معمول و انتخاب روش صحیح برای شخص شما متناسب با شرایط بدنی و ترجیحات شماو مشاهده فیلم نحوه بکار گذاری پروتز سینه و بزرگ کردن سینه با ما باشید.

عمل کوچک کردن سینه | فیلم کوچک کردن سینه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

جراحی کوچک کردن سینه

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید و یا ما را (iransurgerycenter.ar)در اینستاگرام جستجو کنید

 عمل کوچک کردن سینه

سینه های بزرگ جذابیت اندام زنانه را بیشتر میکند. با این وجود، چرا خانم ها جراحی کوچک کردن سینه انجام می­دهند؟ باید بگوییم اغلب عمل جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی یک عمل درمانی و به علت درد شدید در ناحیه گردن ، پشت و شانه های فرد انجام می شود. که این درد شدید به علت سنگینی سینه­ها روی ناحیه ستون فقرات و شانه ها به وجود می­آید. گاها فرم ستون فقرات را هم تحت تاثیر قرار میدهد یعنی فرد دچار قوز­کردگی می­شود.
خوشبختانه همه این عوارض با انجام عمل کوچک کردن سینه از بین می رود. گاهی کوچک کردن سینه  را از طریق بیمه نیز میتوان انجام داد ولی باید بگویم اغلب در کمسیون پزشکی رد می­کنند. برای مشاهده انیمیشن جراحی کوچک کردن سینه و همچنین کسب اطلاعات کامل در این زمینه ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

 

فیلم عمل کوچک کردن سینه با توضیحات کامل از نحوه عمل جراحی کوچک کردن سینه

 

اینمیشن فیلم عمل کوچک کردن سینه: لطفا  فیلتر شکن خود را روشن کنید و روی فیلم کوچک کردن سینه و یا روی عکس زیر کلیک کنید:

در این مقاله در ابتدا جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی را بررسی می کنیم مواردی که در این مقاله میخوانیم عبارتند از:

هدف و تعریف از کوچک کردن سینه

برنامه ریزی برای کوچک کردن سینه با بیمه

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

نحوه عمل جراحی برای کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه به روش مکش چربی

بهترین روش کوچک کردن سینه

آنچه پس از جراحی کوچک کردن سینه در انتظارم است

  کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه زنان (ماموپلاستی کاهشی)

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی شکم

عمل کوچک کردن سینه که به زبان علمی به آن ماموپلاستی کاهنده می‌گویند، جراحی ای است برای کاهش اندازه سینه های بزرگ، قرار دادن نوک سینه در وضعیتی طبیعی­تر و تبدیل اندازه هاله (ناحیه رنگی دور نوک سینه) به اندازه مناسب­تر. هدف از کوچک کردن سینه صرفاً ایجاد تناسب بیشتر در اندام زنانه نیست، بلکه برای تخفیف درد و مشکلات جسمانی مرتبط با آن نیز، این عمل را انجام می دهند. این مشکلات عبارتند از:
1. درد پشت گردن و شانه
2. رد عمیق و دردناک بند سینه بندها بر شانه
3. کهیر و التهابات پوستی که احتمالاً زیر چین های سینه ایجاد می شود
4. درد در سینه به دلیل اینکه وزن بافت سینه های آویخته، سینه را به جلو می کشاند

سینه های بزرگ که اغلب به علت ژنتیک، چاقی و گاها برخی داروهای هورمونی ایجاد می­شود، را میتوان با عمل کوچک کردن سینه، اصلاح کرد.  ماموپلاستی میتواند مایه رضایت بسیار شود زیرا با  کوچک کردن سینه میتوان یک زن را از درد و محدودیت فعالیت های جسمانی به دلیل وجود سینه­ های درشت و آویزان رهاند.
با جراحی کوچک کردن سینه، علاوه بر متناسب شدن اندام زنانه، حالت بدن فرد نیز اصلاح می‌شود. و با از آزادی از وزن و اندازه بسیار بزرگ سینه، به خانم اجازه می‌دهد مدلهای لباس هایی را بپوشند که پیش‌تر نمی توانست. علاوه بر این شاید با داشتن اندامی متناسب، توانایی شرکت در فعالیت های ورزشی و حتی احساس اعتماد به نفس لازم برای پوشیدن مایو نیز در آنها افزایش می­یابد.

 جراحی کوچک کردن سینه

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن

اقدامات و دانستنی های قبل از عمل کوچک کردن سینه

 

قبل از عمل کوچک کردن سینه با پزشک خود در مورد سایز دلخواه سینه­تان صحبت کنید و پزشک به شما می­گوید که چقد به خواسته خود میتوانید برسید خصوصا اگر بخواهید در آینده شیردهی داشته باشید میزان کوچک کردن سینه ممکن است محدودتر شود. پزشک از شما انجام آزمایش خون، سونوگرافی و در صورتی که بالای 35 سال باشید ماموگرافی نیز خواهد خواست.

اگر تازه شیردهی به نوزاد را تمام کرده اید میتوانید پس از دو ماه عمل کوچک کردن سینه را انجام دهید. و اگر قصد شیردهی به نوزاد را ندارید بهتر است 6 ماه بعد از زایمان عمل کوچک کردن سینه را انجام دهید.

 2 هفته قبل از عمل کوچک کردن سینه مصرف داروهای رقیق کننده خون از جمله آسپرین را حذف کنید و از قرص ویتامین E و مکمل های گیاهی استفاده نکنید. همچنین برای سهولت در روند بهبودی بهتر است حداقل  از 2 هفته قبل مصرف الکل، سیگار، قلیان و هر ماده مخدر را متوقف کنید.
سیگار و مواد مخدر در خون­رسانی به محل های زخم­ ها اختلال ایجاد می­کند و ممکن است باعث کند شدن روند ترمیم زخم ها، تیره و زشت شدن محل زخم ها و حتی مرگ بافت ها و عفونت شود.

و الکل باعث انبساط عروق، تورم، خونریزی بیشتر می­شود و روند التیام را کندتر میکند.

 ماموپلاستی

آیا هزینه عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستیتحت پوشش بیمه قرار میگیرد؟

در اغلب موارد، عمل کوچک کردن سینه را عمل ترمیمی میدانند. با این­حال، باید پیش از عمل اطمینان حاصل کرد که عمل کوچک کردن سینه با بیمه انجام می­شود و گواهی لازم را از بیمه گرفت. سهمی را هم که بیمه برای هزینه کوچک کردن سینه با بیمه تقبل میکند به بیمه­گر بستگی دارد، در بیشتر موارد استاندارد­های بازپرداخت بیمه ای برای عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) را بر اساس حجم بافت سینه ای که باید برداشته شود و معیارهای دیگر (مثل قد، وزن، درمان های پزشکی پیشین برای درد و غیره) تعیین می­کند. برخی از بیمه گرها ممکن است به کلی از پوشش هزینه‌ عمل کوچک کردن سینه با بیمه خودداری کنند.
فقط با معاینه و بحث درباره هدف با یک جراح زیبایی واجد شرایط می توان تعیین کرد که چه میزان کاهش حجم سینه برای شما متناسب است و در نهایت این بیمه­گر شماست که تعیین می­کند عمل ماموپلاستی شما مشمول پوشش بیمه است یا نه.

روند عمل کوچک کدرن سینه با بیمه تکمیلی این است که برای استفاده از بیمه اول باید یک گواهی از متخصص ستون فقرات یا ارتوپد بگیرید و با این گواهی که دال بر مشکل حاد در ناحیه ستون فقرات به علت سنگینی بیش از حد سینه­ ها میباشد پرونده شما در کمسیون پزشکی بیمه بررسی می­شود در صورت موافقت میتوانید از بیمه استفاده کنید.

در صورتی که بیمه تکمیلی موافقت کند ، اول از همه باید پزشکی را پیدا کنید که با بیمه قرارداد داشته باشد به دو روش میتوان عمل کرد میتوانید عمل را در یک بیمارستان خصوصی یا کلینیک خصوصی انجام دهید و سپس هزینه ها را از بیمه دریافت کنید و یا اینکه عمل کوچک کردن سینه در یک بیمارستان دولتی عمل انجام شود و فقط سهم ناچیزی که خودتان باید پرداخت کنید را پرداخت کنید و بقیه هزینه ها را پزشک از بیمه بگیرد.

 عمل جراحی کوچک کردن سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن و پیکرتراشی

 

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

 

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه، زنانی هستند که مشکلات سلامتی جدی نداشته باشند به رقم سینه های بسیار بزرگ، وزن نسبتا طبیعی داشته باشند و رشد سینه­ هایشان تقریبا کامل شده باشد (حدود حوالی ۱۸ سالگی). دلیل انتظار برای رشد کامل سینه این است که رشد بیشتر سینه ممکن است نتایج جراحی کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) را تغییر دهد. عمل کوچک کردن سینه را میتوان در سنین پایین‌تر هم انجام داد. اما ممکن است نتایج عمل تغییر کند و باز در آینده به جراحی دیگر نیاز داشته باشید.
زنانی که قصد دارند در آینده نزدیک بچه دار شوند بهتر است به تعویق انداختن عمل کوچک کردن سینه را بررسی کنند با انجام عمل کوچک کردن سینه مشکلی برای شیردهی در آینده نخواهید داشت.  ولی بارداری و مخصوصا شیردهی ممکن است به تغییراتی در سینه بیانجامد. زیرا شیردهی در فرم سینه تاثیر می­گذارد. . فقط به یاد داشته باشید که حین مشاوره جراح را در جریان قصد بارداری و شیردهی خود قرار دهید.

عمل کوچک کردن سینه در تهران 

 کاهش و افزایش شدید وزن، همراه با انواع هورمون ها نیز ممکن است در اندازه سینه تاثیر بگذارد و لازم شود که عمل را تکرار کنید.

در صورتی که مبتلا به دیابت هستید درصورتی که قند خون ناشتای شما زیر 115 باشد با تاییدیه از پزشک غددتان و جراح پلاستیک میتوانید عمل کوچک کردن سینه را انجام دهید ولی در صورتی که انسولین مصرف میکنید، همه عمل های زیبایی و غیرلازم ممنوع است.

درصورتی که مبتلا یه فشار خون هستید و تحت نظر پزشک، فشارخون­تان کنترل میشود با صلاح دید پزشک فشار خون و متخصص بیهوشی میتوانید عمل کوچک کردن سینه را انجام دهید در غیر این صورت بیهوشی با فشار خون بالا ممکن است مشکل آفرین باشد

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه مردان

 

نحوه عمل جراحی برای کوچک کردن سینه

همان­طور که در انیمیشن عمل کوچک کردن سینه دیدید، عمل جراحی سینه برای کوچک کردن سینه ممکن است یکی از سه روش زیر انجام شود :
1. بریدن و برداشتن با تکنیک‌های پدیکور : در این روش در حالی که رگهای خونی و عصب های نوک سینه هنوز به آن متصل هستند بافتهای دیگر برداشته می شود (این روش، متداول ترین و کم عارضه ترین روش ماموپلاستی است).
2. روشهای مکش چربی : فقط برای کاهش چربی اضافی سینه (و نه بافت غدد سینه) انجام می‌شود ولی فرم سینه اصلاح نمی شود.

3.برداشت و پیوند نوک سینه : که در آن نوک و بافت های اضافی بر داشته، سپس نوک در جای خود روی سینه تازه شکل گرفته پیوند زده می‌شود( این عمل به ندرت ضرورت می‌یابد) .

در ادامه این موارد را جداگانه بررسی میکنیم

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت باسن

 

بهترین روش کوچک کردن سینه : کوچک کردن سینه به روش پدیکور

اگر سینه ها علاوه بر اینکه بیش از اندازه بزرگند، پایین هم کشیده شده‌اند، عمل مناسب برای کوچک کردن سینه عبارت است از برداشتن بافت و چربی و پوست سینه. در روش پدیکور، اندازه سینه را کوچک میکند، شکل بهتری به سینه می دهد هاله را کوچک تر می کند و لیفت سینه کرده و نوک آن را در محل درست قرار می‌دهد.
. پدیکور یعنی اینکه شریان های خونی و عصب نوک سینه را قطع نمی­ کنند و می‌گذارند در حین عمل متصل بماند و در نتیجه نوک سینه همچنان دارای حس خواهد بود و برجسته خواهد شد. جز در موارد بسیار نادر باید همیشه از تکنیک پدیکور استفاده کرد.

 عمل سینه

 

کوچک کردن سینه با مکش چربی

در مواردی که لازم نیست مقدار زیادی از حجم سینه برداشته شود، با روش های مکش چربی به تنهایی می توان با برداشتن ذخایر چربی اضافی داخل و اطراف سینه، اندازه سینه را کاهش داد.
ولی باید بدانید، هرچند می­توان با مکش چربی اندازه سینه را کوچک کرد، اما پوست اضافی به این روش کم نمی‌شود و محل نوک تغییر نمی‌کند یا اندازه هاله کاهش نمی‌یابد.
اینها شاید بخش مهمی از هدف‌های شما از عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)را تشکیل دهند بنابراین، اگر می­ خواهید فقط با مکش چربی سینه هایتان را کوچک کنید، باید بدانید که چه نتایجی عایدتان خواهد شود و به چه نتایجی نخواهید رسید.
در حالتی بخواهید کوچک کردن سینه با لیپوساکشن انجام دهید، باید پوستتان خاصیت ارتجاعی خوبی داشته باشد و سینه هایتان گرچه بزرگ اند، آویزان نباشند و یا به پایین کشیده نشده باشند.

 

 لیفت سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت صورت

آنچه پس از جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستیدر انتظارم است

عمل کوچک کردن سینه یک عمل 2 تا 4 ساعته است که یا با بیهوشی عمومی و یا بی حسی در ناحیه سینه انجام می­شود. بسته به میزان حجمی که قرار است از سینه کم شود ممکن است لازم باشد یک شب در بیمارستان بمانید. وقتی از بی‌هوشی درآمدید می‌بینید که یک سینه بند محکم یا باند کشی به تن دارید. ممکن است در نزدیکی محل های برش جراحی لوله های نازک کار گذاشته باشند (درن)، تا در طی چند روز بعد از عمل مایعات و خونی که جمع می‌شود تخلیه شود. در محل برش ها احساس درد و ناراحتی خواهید کرد. می­بینید که درد پشت گردن و شانه که پیش از جراحی کوچک کردن سینه احساس می‌کردید تا حد زیادی از بین رفته است. درد و ناراحتی بعد از عمل را معمولا می‌توان با داروهای خوراکی کنترل کرد.
پس از عمل جراحی کوچک کردن سینه بهتر است در زودترین زمان ممکن بعد از جراحی راه بروید. هر چند فعالیت بدنی شما تا چندین روز بعد که زخم ها التیام می یابند محدود خواهد بود. به شما توصیه می شود تا 6 هفته که چیز سنگین بلند نکنید یا از هر کاری که مستلزم تکان دادن یا کشیدن باشد خودداری کنید. توصیه می شود که هنگام خواب زیر سرتان بلند باشد.
از شما خواسته میشود که تا چند هفته (حدودا 8 هفته) پس از جراحی کوچک کردن سینه در تمام مدت سینه بند مخصوص یا باند کشی ببندید تا سینه هایتان در هنگام التیام حرکت نکند و حتی در شب نیز در نیاورید. تقریبا یک هفته پس از جراحی، لوله­های تخلیه مایع را درمی آورند. بخیه ها اگر غیر قابل جذب باشد، 10 روز تا حداکثر دو هفته پس از جراحی کشیده می‌شوند.
ظرف دو هفته پس از جراحی کوچک کردن سینه ، یا به محض اینکه آمادگی پیدا کردید، می‌توانید فعالیت‌های عادی را از سر بگیرید و به سرکار بروید. به شرط اینکه بار سنگین بلند نکنید در هفته های اول حتی وزن 2 کیلوگرم را نیز بلند نکنید، ندوید و از هر کاری که در روند التیام سینه ها سبب بالا پایین پریدن یا ضربه با آنها شود خودداری کنید.

جراحی سینه

در روزهای اول بهتر است از رژیم غذاهای آبدار و کم نمک استفاده کنید. تا سه روز حمام نروید و  همیشه بخیه ها را خشک نگه دارید.

میتوانید برای بهبود بهتر زخم ها و محو شدن هر چه بیشتر خطوط زیر سینه از کرم های ترمیم کننده استفاده کنید. از جمله کرم های مناسب عبارتند از: سیکااکسپرت پایوت ، اسکاراستاتی، سیکالفیت اَوِن ،و یا ژل های استراتامد ، استراتادرم، کنتراکتیوبکس و یا هر کرم و ژل دیگری که پزشکتان تجویز میکند. این کرم ها را بعد از برداشتن بخیه ها و یا اگر بخیه ها جذبی باشند، حدودا 7 تا 10 روز بعد از عمل آغاز کنید و دو بار در روز صبح و شب بزنید.

 کوچک کردن سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بازو

عوارض عمل کوچک کردن سینه

خطرها و عوارض احتمالی عمل کوچک‌کردن سینه عبارت است: از دست دادن خون، تجمع خون یا مایعات زیر پوست، عفونت و تمامی خطرهای احتمالی مکش چربی (در صورتی که از این روش استفاده شود). علاوه بر اینها خطر های مربوط به بیهوشی هم هست. که اینها عوارض احتمالی تقریبا تمامی جراحی ها هستند و خوشبختانه خیلی شایع نیستند.

باقی‌‌مانده جای خط برش‌ها، کبودی و تورم عوارض شایع این عمل است. روز اول عمل کمی درد خواهید داشت که این مورد هم جای نگرانی نیست زیرا با داروهای خوراکی کاملا قابل کنترل است.

بعلاوه احتمال دارد که عدم تقارن ایجاد شود. ایجاد تقارن کامل بین دو سینه همیشه ممکن نیست ولی درصورت بروز این مشکل اغلبا به سادگی با یک عمل ترمیمی سرپایی حتی در مطب قابل حل شدن است.

احتمال از بین رفتن حس سینه بعد از جراحی کوچک کردن سینه وجود دارد. در اغلب موارد با گذشت زمان و حداکثر تا شش ماه  این مشکل حل میشود، با بی‌حس شدن سینه‌ها، احساس جنسی در سینه نیز کاهش می‌یابد .احتمال کاهش حجم شیر نیز در خانم هایی که قصد شیردهی دارند وجود دارد. و در مواردی در صورت عدم دقت پزشک احتمال قطع شدن شیردهی نیز وجود دارد.

ما در مرکز جراحی زیبایی ایران تمامی تمهیدات لازم برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات را اندیشیده ایم و احتمال عوارض را تقریبا به صفر رسانده ایم.

 عمل کوچک کردن سینه با بیمه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه (پروتز سینه)

نمونه کارهای عمل کوچک کردن سینه کلیک کنید