امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

جراحی پروتز سینه  ، جراحی سینه

احتمالا دوست داشته باشید قبل از جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه عمل سینه برای کوچک کردن سینه ، فیلم کوچک کردن سینه را ببینید و در مورد کوچک کردن سینه بخوانید اگر چنین است روی لینک پایین کلیک کنید:

کوچک کردن سینه

جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، یک جراحی زیبایی و گاهی نوعی جراحی ترمیمی سینه است. عمل بزرگ کردن سینه اغلبا با ایمپلت پروتز سینه انجام میشود. البته روش های دیگری نیز برای عمل سینه برای بزرگ کردن سینه وجود دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل بررسی کرده ایم ولی استفاده از پروتز سینه به روش عمومی برای بزرگ کردن سینه تبدیل شده است. اکثر خانم ها به همراه استفاده از پروتز متقاضی لیفت سینه نیز هستند . در نظر داشته باشید که در صورتی که افتادگی سینه شما جزئی باشد با روش هایی که ما در جایگذاری پروتز شما استفاده میکنیم، اصلاح میشود و نیازی به جراحی سینه برای لیفت سینه نخواهید داشت. برای اطلاعات دقیق تر و کامل در مورد نحوه انجام جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، اطلاع از روش های معمول و انتخاب روش صحیح برای شخص شما متناسب با شرایط بدنی و ترجیحات شماو مشاهده فیلم نحوه بکار گذاری پروتز سینه و بزرگ کردن سینه با ما باشید.

Write comment (3 Comments)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

جراحی کوچک کردن سینه  ، جراحی سینه

عمل کوچک کردن سینه چه برای خانم ها (ماموپلاستی) و چه برای آقایان (ژینکوماستی) اغلب یک جراحی درمانی است. داستان کوچک کردن سینه برای مردان (ژینکوماستی) در ادامه همین مقاله آمده است.

اما شاید سوال شما این باشد که چرا در خانم ها کسی بخواهد جراحی کوچک کردن سینه انجام دهد؟ باید بگوییم اغلب عمل جراحی کوچک کردن سینه به علت درد شدید در ناحیه گردن ، پشت و شانه های فرد انجام می شود. که این درد شدید به علت سنگینی سینه ها روی ناحیه ستون فقرات و شانه ها به وجود می آید. گاها فرم ستون فقرات را هم تحت تاثیر قرار میدهد یعنی فرد دچار قوز کردگی میشود.
خوشبختانه همه این عوارض با انجام عمل کوچک کردن سینه از بین می رود. گاهی این عمل را از طریق بیمه نیز میتوان انجام داد ولی باید بگویم اغلب در کمسیون پزشکی رد میکنند.برای مشاهده انیمیشن جراحی کوچک کردن سینه و همچنین کسب اطلاعات کامل در این زمینه ادامه مطلب را مطالعه نمایید.