جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه به همراه فیلم جراحی سینه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

احتمالا دوست داشته باشید فیلم کوچک کردن سینه را ببینید و در مورد کوچک کردن سینه بخوانید :

کوچک کردن سینه

جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، یک جراحی زیبایی و گاهی نوعی جراحی ترمیمی سینه است. عمل بزرگ کردن سینه اغلبا با ایمپلت پروتز سینه انجام میشود. البته روش های دیگری نیز برای جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه وجود دارد که در ادامه مطلب بصورت کامل بررسی کرده ایم ولی استفاده از پروتز سینه به روش عمومی برای بزرگ کردن سینه تبدیل شده است. اکثر خانم ها به همراه استفاده از پروتز متقاضی لیفت سینه نیز هستند . در نظر داشته باشید که در صورتی که افتادگی سینه شما جزئی باشد با روش هایی که ما در جایگذاری پروتز شما استفاده میکنیم، اصلاح میشود و نیازی به جراحی سینه برای لیفت سینه نخواهید داشت. برای اطلاعات دقیق تر و کامل در مورد نحوه انجام جراحی سینه برای بزرگ کردن سینه ، اطلاع از روش های معمول و انتخاب روش صحیح برای شخص شما متناسب با شرایط بدنی و ترجیحات شماو مشاهده فیلم نحوه بکار گذاری پروتز سینه و بزرگ کردن سینه روی ادامه مطلب کلیک فرمایید.

فیلم عمل بزرگ کردن سینه: لطفا تا آغاز فیلم کمی صبر کنید

دانلود فیلم جراحی سینه

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه

 

در این مقاله موارد زیر را در مورد جراحی سینه و جراحی افتادگی سینه مورد بررسی قرار خواهیم داد:

1-علت تمایل و نیاز یه جراحی سینه

2-روش های بزرگ کردن سینه

3- بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

4- چه کسی بهترین شخص برای انجام جراحی سینه شما است؟

5- آیا بیمه جراحی سینه را تحت پوشش قرار میدهد؟

6- قبل از جراحی سینه چه کارهایی باید انجام دهیم؟

7-نحوه انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه

8- اندازه و شکل پروتز های سینه

9-محل قرار دادن پروتز ها در سینه

10-انواع پروتز های سینه

11-تجربیات شما پس از انجام جراحی سینه

12-خطر ها و عوارض انجام جراحی سینه

13-لیفت سینه

14-مزایای جراحی سینه در مرکز جراحی زیبایی ایران

 چرا خانم ها تمایل به انجام جراحی سینه دارند؟

اندازه سینه ، فرم و برجستگی سینه از اهمیت بسیار ویژه‌ای برای خانم‌ها برخوردار است، سینه مهم‌ترین سمبل زنانگی یک زن است.  بعلاوه در تناسب اندام نقش اساسی دارد. در حقیقت به لحاظ روان شناختی سینه مظهر باروری و همچنین زیبایی یک زن شناخته می‌شود. به همین منظور برای زیبایی و تناسب سایز سینه با دیگر اعضای بدن جراحی زیبایی سینه انجام می‌شود.
گاهی سنیه ها اندازه مطلوبی ندارند بسیار کوچک یا بسیار بزرگ هستند و یا بر اثر ژنتیک ، شیر دهی و یا افزایش وزن، افتادگی پیدا کرده اند. و یا حتی بر اثر بیماری ها مجبور به از دست دادن یکی و یا هر دوی سینه ها شده انند.
تمامی این مشکلات را میتوانید با مشاوره با یک جراح پلاستیک و انجام جراحی رفع کنید و نشاط سابق را به روحیه و اندام خود بازگردانید. بهبود ظاهر و فرم سینه‌ها با لیفت سینه و یا بزرگ کردن سینه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در بازیابی اعتماد به نفس و ایجاد احساس خوب نسبت به بدن خود داشته باشد.
 

 

بزرگ کردن سینه ، جراحی سینه ، پروتز سینه

بزرگ کردن سینه به چه روش هایی ممکن است؟


اگر می خواهید علاوه بر بهتر کردن شکل و وضعیت سینه ها ( لیفت سینه ) حجم آنها را نیز بیشتر کنید می‌توانید عمل برجسته سازی را به همراه بالا کشیدن سینه انجام دهید گذاشتن پروتز تنها راه بزرگ کردن سینه است اما پروتز جای عمل بالا کشیدن سینه ( لیفت سینه ) را نمیگیرد گذاشتن پروتز به تنهایی ممکن است شکل سینه را تا حدودی تغییر دهد و آن را سفت تر کند، اما سینه با نوک پایین افتاده را فقط میتوان با عمل بالا کشیدن سینه ( لیفت سینه ) اصلاح کرد. تأثیر هیچ یک از کرمهای موضعی سفت کننده سینه، داروهای هورمونی، یا ورزش یا وسایلی که تبلیغ می شود شکل سینه را بهتر می‌کند، آن را بالا میبرد و یا به شکل سابق برمی‌گردند، اثبات نشده است.
 

پروتز سینه , برجسته کردن سینه


 

برجسته کردن سینه جراحی است برای بزرگ کردن اندازه سینه با گذاشتن پروتز، برخلاف آنچه رسانه‌ها به گوشمان می خوانند و برخی از افراد مشهور که سینه های خود را به حد افراطی و غیرطبیعی برجسته کرده اند، اغلب کاندیداهای برجسته‌سازی سینه نمی‌خواهند سینه های بسیار بزرگ پیدا کنند. اغلب زنان صرفاً برای ایجاد تناسب در اندام زنانه خود بزرگ کردن سینه که به طور طبیعی کوچک است یا جبران آب رفتن سینه بر اثر بارداری و یا شیر دادن در صدد برجسته کردن سینه های خود بر می آیند.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل بینی

 

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی در سینه‌ها

با تزریق چربی در سینه می‌توان سایز سینه‌ها را بهبود داد و یا هر گونه عدم تقارن یا بدشکلی در سینه را اصلاح کرد. برای تزریق چربی در سینه، ابتدا با استفاده از دستگاه لیپوستکشن با فشار کم، از ناحیه ای از بدن مانند شکم ، پهلو و باسن، چربی استخراج می‌شود و در نواحی از سینه که برجستگی کمتری دارند تزریق می‌شود.
در نظر داشته باشید که  40 درصد چربی تزریق شده دفع میگردد. با این روش فقط نیم تا یک سایز میتوانید سینه خود را بزرگتر کنید.  میتوان تزریق چربی را در صورت لزوم تکرار کرد، نتایج عمل دوم از عمل اول بهتر خواهد شد، چون در عمل اول زیربنای مناسبی ایجاد شده است. معمولا یکسال بعد از اولین تزریق در سینه ها، می توان دوباره برای تزریق اقدام کرد.
تزریق چربی به افزایش حجم سینه ها کمک می کند ولی نمی تواند باعث گردتر شدن سینه ها و فرم دهی به آن شود .
همچنین از عوارض تزریق چربی میتوان امکان ایجاد ناهمواری درسینه ها و عدم تقارن سینه‌ها نام برد. پس از مدتی تزریق چربی ممکن در یک محل جمع شود و توده در سینه ایجاد کند که برای تخلیه آن راهی به جز عمل جراحی وجود ندارد.
از تزریق چربی به سینه می توان به عنوان یک روش تکمیلی در حین جراحی پروتز سینه برای برطرف کردن نا منظمی های شکل و فرم  سینه ( پستان ) استفاده کرد.

 

عمل سینه ، جراحی سینه

چه کسانی میتوانند عمل جراحی سینه شما را انجام دهند؟


زنانی که جراحی زیبایی معتبر و ماهر و باتجربه جراحی برجسته کردن سینه هایشان را انجام داده‌اند رضایت خاطر زیاد شان را نه فقط از بابت ظاهر سینه ها، بلکه از لحاظ احساسی که دارد ابراز می‌کنند. بخش اعظم توفیق در برجسته کردن سینه ها مثل هر عمل جراحی سینه دیگری مشاوره با یک جراح پلاستیک حاذق و دارای دانشنامه بورد فوق تخصصی است. یعنی پزشکی که تخصیلات پزشکی عمومی ، تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک را دریافت کرده است بهترین شخص برای انجام جراحی سینه می باشد. این جراح باید تجربه برجسته‌سازی سینه و سایر عمل‌های سینه را داشته باشد علاوه بر این جراحی که انتخاب می کنید باید با دقت به هدف هایتان از جراحی ،تغییر جسمانی که می‌خواهید و این که انتظار دارید برجسته کردن سینه هایتان چگونه کیفیت زندگی شما را ارتقا دهد گوش کند.
 
 پروتز سینه , جراحی بزرگ کردن سینه


 آیا هزینه عمل جراحی زیبایی سینه تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

 

 برجسته سازی سینه های عمل زیبایی است تنها زمانی می‌توان احتمال پوشش بیمه را بررسی کنید که یک سینه بعد از جراحی و برداشتن تمام یا بخشی از آن ترمیم شده و سینه دیگر برای ایجاد تقارن جراحی شود. کاهی برای کوجک کردن سینه در صورتی که سینه باعث ایجاد درد در ناحیه گردن و شانه ها گردد بیمه پس از تشکیل کمسیون پزشکی بخشی از هزینه ها را تقبل میکند. قبل از اقدام به جراحی این مورد را از بیمه خود سوال کنید.
 

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن
 

قبل از عمل جراحی سینه چه کارهایی باید انجام دهیم

 

در افراد بالای ۳۵ سال و افراد زیر 35 ساله ای که سابقه بیماری های سینه از جمله سرطان سینه دارند بهتر است قبل از جراحی سینه ( پستان ) ماموگرافی و یا سونوگرافی سینه انجام پذیرد.

دو هفته قبل تا دو هفته بعد از عمل سینه ( پستان ) از مصرف  قرص ضد بارداری خودداری نمایید

 شما به عنوان متقاضی جراحی سینه ( پستان ) ، قبل از عمل جراحی سینه، باید به مدت ۱۰ روز تا دو هفته از مصرف داروهای آسپرین، بروفن ،ایندومتاسین، پیروکسیکام و مفنامیک اسید و همه داروهای هم خانواده اینها و مکمل های گیاهی خودداری کنید و چنانچه به هر دلیلی به مسکن نیاز داشتید فقط از استامینوفن ساده یا کودیین استفاده کنید زیرا این داروها با ایجاد اختلال در انعقاد خون و باعث خونریزی زیر پوست و کبودی پس از جراحی سینه می شوند.

حداقل دو هفته قبل از جراحی سینه ، باید مصرف هرگونه دارو را با جراح پلاستیک در میان بگذارید.

 شب قبل از انجام جراحی سینه باید به حمام بروید .

اگر که سیگاری هستید بهتر است ۶ ماه  و یا حداقل 6 هفته قبل از جراحی سینه، سیگار را کنار بگذارید تا سیستم ایمنی بدنتان تقویت شود.

دو هفته قبل از عمل جراحی سینه از مصرف الکل خودداری کنید زیرا مصرف الکل فرایند بهبودی شما را طولانی تر میکند.

قبل از جراحی سینه ، لازم است از مشکلات زمینه‌ای مانند قلبی ، ریوی ، کبدی ، کلیوی ، عصبی روانی و هر گونه اعتیاد و بیماری دیگر مانند هپاتیت و غیره با دکتر صحبت کنید تا احتیاط لازم حین جراحی سینه به عمل آید.

همچنین اگر قصد کاهش وزن خود را دارید، قبل از انجام جراحی سینه این کار را انجام دهید. زیرا نوسانات وزن بعد از این اقدام، ممکن است باعث  افتادگی دوباره سینه‌هایتان شود.

 پروتز منتور, جراحی سینه

 شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت سینه

 

نحوه انجام عمل جراحی بزرگ کردن  (برجسته کردن)  سینه

 

زنان در هر سن اگر از سلامت جسمانی و عاطفی خوبی برخوردار باشند کاندیداهای مناسبی برای عمل برجسته کردن و جراحی زیبایی سینه هستند اما نباید این عمل را روی افراد کمتر از ۱۸ سال انجام داد مگر اینکه تفاوت رشد دو سینه بسیار زیاد باشد. در این مورد هم اگر سینه بسیار افتاده باشد باید عمل برجسته‌سازی همراه با عمل بالا کشیدن (لیفت ) سینه ( پستان ) انجام شود.
هرچند پروتز های سینه طوری ساحته شده اند که تا مدت های بسیار طولانی دوام بیاورند ولی  از نظر اداره غذا و داروی آمریکا پروتزهای سینه در طول عمر باید  پروتز ها را با پروتز های جدید تعویض گردد.
برش سینه در 3 ناحیه ممکن است انجام شود:
1- برش زیر بغل: در این روش هیچ برشی روی سینه انجام نمیشود ولی دسترسی به محل جایگزاری مشکل است و ممکن است پروتز ها بالاتر از جایی که باید قرار بگیرند
2- برش زیر سینه: رایجترین نوع برش برش زیر سینه است زیرا دسترسی به محل قرار گیری پروتز آسانتر است، برش زیر چین طبیعی سینه انجام میشود و بعد ها دیده نمیشود و احتمال مشکلات بعدی در این روش کمتر است
3- برش دور هاله سینه: مناسب کسانی است که همزمان با کاشت پروتز عمل لیفت هم میخواهند انجام دهند.

   بعد از زدن برش‌هادر جراحی سینه، شکل بافت زیرین سینه را تغییر می‌دهند و ممکن است برای نگه داشتن بافت سینه در سر جای خود لازم باشد در لایه عمقی بخیه بزنند در صورت لزوم محیط هاله کوچک می شود پوست اضافی برداشته و نوک که همچنان به پوست متصل است به محل بالاتری برده می‌شود. لبه های پوست را برهم می آورند و بخیه می زنند تا سینه هایتان شکل و وضعیت جدیدی پیدا کنند. برای دوختن برش ها ممکن است از بخیه های کشیدنی یا قابل جذب استفاده شود.

این جراحی یک تا دو ساعت طول میکشد و پس از نیم روز یا حداکثر یک روز بعد از جراحی سینه مرخص خواهید شد.


 

احتمالا دوست داشته باشید فیلم لیفت صورت را ببینید :

لیفت صورت

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه

 اندازه و شکل پروتز سینه را عوامل گوناگونی تعیین می‌کنند:

 

میخواهید سینه ( پستان ) هایتان چقدر بزرگ شود؟ و چه میزان بافت سینه  ( پستان )  به طور طبیعی دارید؟  استخوان‌بندی شما و خاصیت ارتجاعی بافت های سینه تان هم ممکن است اندازه پروتزی را که می‌تواند در سینه  ( پستان ) تان کار گذاشت محدود کند پروتزهای سینه را بر اساس سانتی متر مکعب اندازه بندی می کنند و برخی از آنها ممکن است از پیش پر شده باشند و برخی را هم بعد از قرار دادن در محل پر می‌کنند.

محل قرار دادن پروتز ها در جراحی سینه

  پروتز سینه , بزرگ کردن سینه

محل قرار دادن پروتز یکی از دو محل زیر است

پروتز زیر غده ای: روی عضله جداره قفسه سینه و زیر بافت غدد پستان

 پروتز زیر عضله ای: زیر عضله جداره قفسه سینه درست روی قفسه سینه

محل زدن برش جراحی برای کار گذاشتن پروتز سینه ( پستان )  بستگی به ترجیح شما و جراح پلاستیک تان دارد.
 طبیعی ترین نتیجه از قرار دادن پروتز در  جراحی سینه در زیر عضله به دست می آید. علاوه بر این، قرار دادن پروتز در زیر عضله عوارض بعدی کمتری به وجود می‌آورد و میزان بروز وضعیت موسوم به انقباض کپسولی (بافت سخت و نامنظم جوشگاه که به دور پروتز ایجاد می شود) در این روش کمتر است. در خانم های جوان که احتمال بارداری و شیر دهی در آنها وجود دارد  بهتر است پروتز را زیر عضله سینه بگذارد زیرا  در این حالت پروتز با نسج پستان تماس ندارد و آن فرد می تواند شیر دهی را انجام دهد.
روند بهبودی پس از عمل به روش زیر عضله ای کمی طولانی تر است (دو تا سه روز ) و ممکن است درد و ناراحتی روزهای اول پس از عمل در آن کمی بیشتر باشد در ضمن میزان اختلالی که در ماموگرافی ایجاد میکند کمتر از روش زیر غده ای است. بنابراین در درازمدت مطلوب تر است.
روش زیر غده ای، حتی در مورد پروتزهای قطره اشکی، ممکن است سبب ایجاد برجستگی شدید در بالای سینه شود شاید این سبب شود که وجود پروتز در سینه زن کاملا مشهود باشد، به ویژه وقتی که اندازه سینه بسیار بزرگتر شده باشد. در خانم هایی که قصد بارداری و شیر دهی ندارند این روش مناسب تر است زیرا برجستگی روی سینه انجام میشود و از پوست روی سینه جهت برجستگی هرچه بیشتر استفاده میشود.
 انتخاب دیگری که باید کرد انتخاب میان پروتزهای آب نمک یا پروتز های ژل سیلیکونی است.
  کارگذاری پروتز و نوع پروتز مناسب برای شما مستلزم ارزیابی دقیق و بحث دقیق درباره تمامی گزینه های شما با جراح پلاستیک است.
 
 
 

 

همه چیز در مورد پروتز سینه

 
 پروتز سینه , عمل سینه

 

 

آنچه پس از عمل جراحی سینه تجربه خواهید کرد 

 


بزرگ کردن سینه در بیشتر موارد عمل سرپایی است که یا با بیهوشی کامل و یا با بی حسی موضعی با داروی آرام بخش در مطب یا مرکز جراحی مستقل یا اتاق عمل بیمارستان انجام می شود. ممکن است در برخی از موارد به بیمار توصیه شود یک شب در بیمارستان بمانند وقتی از بی‌هوشی بیرون می آید به احتمال زیاد احساس خشکی و سوزش می کنید. بافت های سینه دارند کشیده می شوند تا پروتز سینه را در خود جای دهند و ورمی که ایجاد شده نتیجه خود جراحی سینه است. بیشتر این درد و ناراحتی را میتوان با داروهای خوراکی کنترل کرد. کارگزاری پمپ ضد درد که دارو را مستقیماً وارد محل جراحی سینه می‌کند ممکن است در طی سه روز اول پس از جراحی برای رفع درد و ناراحتی توصیه شود. در برخی از موارد لوله های نازک کوچکی  در محل برش قرار می‌دهند تا هر نوع مایع اضافی را که احتمالاً آنجا جمع میشوند را تخلیه کند. در اولین هفته یا بیشتر، پس از جراحی بنا به توصیه جراحان زیبایی احتمالا سینه بند محکم، باند کشی یا باند سینه می‌بندید.

ممکن است سینه ها کمو بیش  متورم باشند و پروتزهایتان تا مدتی بالاتر از حدی که انتظار داشته اید در حاصل نهایی ببینید قرار گرفته باشند. و احتمالا چند ماه طول بکشد تا پروتزها در محل نهایی خود تثبیت شوند.
گاهی پس از عمل جراحی سینه نوک سینه به مدت 6 ماه تا حداکثر یک سال بی حس شود ولی جای نگرانی نیست و این مورد به مرور زمان خودبخود حل خواهد شد.
 پروتزهای سینه یک عمر دوام نمی آورند و احتمال دارد به دلیل نشت یا تغییر بافت سینه یا بالا رفتن سن نیاز به تعویض داشته باشد. اگر تصمیم بگیرید که پروتزها  را درآورید و آنها را جایگزین نکنید ظاهر سینه احتمالا تغییر خواهد کرد و مثل وقتی که وزن کاهش شدیدی دارید خواهد شد.
 در آزمایش تشخیص برای سلامتی سینه مستلزم آن است که همیشه به کادر درمانی بگویید که پروتز سینه دارید.
 
 شاید دوست داشته باشید بخوانید : پیکرتراشی و لیپوساکشن
 

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه

پس از جراحی بزرگ کردن سینه ( جراحی سینه ) چکار هایی باید انجام دهیم

 

مصرف کنندگان دخانیات باید چندین هفته قبل از جراحی سینه و در حین دوره نقاهت از مصرف دخانیات خودداری کنند.
علاوه بر این پوشیدن سینه بند مخصوص که برایتان تجویز شده در التیام درد سینه ها بسیار ضروری است.حتی وقتی که جراح تان به شما اجازه می دهد که دیگر سینه بند محکم نبندید، شاید اگر شبها سینه بند ورزشی سبک ببندید راحت‌تر بخوابید.
 مراقبت درست از زخم پس از جراحی سینه و ماساژ درست سینه پس از عمل، به صورتی که جراح زیبایی دستور داده است، کمک می کند تا از مشکلات احتمالی مانند ایجاد کپسول انقباضی و جوشگاه های بد منظر جلوگیری شود.

برای چند هفته اول بعد از جراحی سینه باید به پشت بخوابید در دو هفته اول، از به پهلو خوابیدنِ طولانی مدت خودداری کنید  و با استفاده از بالش سر خود را 30 یا 40 درجه بالاتر از بدن نگه دارید .برای برخاستن ابتدا به پهلو شده و سپس بلند شوید.

یک هفته پس از جراحی سینه فعالیت جنسی نداشته باشید

از فشار دادن، خم شدن یا بلند کردن و یا نگه داشتن حتی اجسام سبک  خودداری کنید و در ماه‌های اول، از فشار آوردن به قفسه سینه و دست‌ها خودداری کنید و از بلند کردن وزنه بیش از یک کیلوگرم اجتناب نمایید.

برای شش هفته پس از عمل جراحی سینه هیچ گونه تمرین و ورزش فیزیکی شدید را انجام دهند چون ممکن است باعث شود که پروتز ها از جای خود حرکت کنند.

بعد از جراحی پروتز سینه یک رژیم غذایی مناسب که حاوی مایعات و آبمیوه های طبیعی فراوان انتخاب کنید از غذاهای پرنمک به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا موجب افزایش تورم و کبودی بعد از جراحی میشود همچنین غذاهای پرچرب و سنگین و همچنین غذاهایی که باعث ایجاد نفخ میشود خصوصا روز بعد از جراحی اجتناب کنید

قرار گرفتن سینه ها در معرض نور خورشید می تواند زخم را تشدید عفونی یا قرمز نگه دارد.

سینه بند مخصوص یا باند جراحی خود را تا زمانی که جراح توصیه می کند معمولا تا 8 هفته پس از جراحی سینه همواره استفاده کنید. توصیه می‌شود پس از جراحی بطور دائم سوتین استفاده شود.

بعد از جراحی سینه مراقب نوسانات شدید وزن خود باشید زیرا حاملگی و تغییرات شدید وزن و افزایش سن ممکن است سبب شل شدن مجدد سینه‌ها شوند.

24 ساعت  پس از جراحی سینه در منزل پیاده روی سبک کنید و از هفته بعد میتوانید فعالیت های سبک مانند پیاده روی را انجام دهید

از فردای روز ترخیص از بیمارستان باید به طور منظمم یا یک روز در میان دوش بگیرید و محل بخیه‌ها را با محلول شامپو و بتادین شستشو دهید. دوش گرفتن نباید بیش از 15-10 دقیقه طول بکشد و از آب ولرم 40 ، 50 درجه استفاده کنید.

 پس از اینکه التیام کامل شد معاینه سالانه جراحی پلاستیک شما برای ارزیابی وضعیت پروتز ها و سینه هایتان نیز اهمیت دارد. همچنین باید هر ساله برای معاینه نزد متخصص زنان بروید و تغییرات سینه و توده‌های آن را معاینه کند.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی فک و صورت


خطرها و عوارض احتمالی جراحی بزرگ کردن سینه

 

خطرها و عوارض احتمالی جراحی بزرگ کردن سینه عبارت است از هماتوم یا خونریزی زیر پوست ،حساس شدن سینه و حساس شدن نوک سینه، یا بی حس شدن آن .مشکلی موسوم به انقباض کپسولی هم ممکن است پیش بیاید که موجب می شود که دور پروتز بافتی نامنظم و سفت شکل بگیرد احتمال ضعیفی هم وجود دارد که پس از کارگزاری پروتزها ناخواسته در سینه تان شیر تولید شود. این مسئله ممکن است به خودی خود متوقف شود یا به مصرف دارو نیاز داشته باشید. این احتمال هم هست که محل برش خوب جوش نخورد یا جوشگاه پهنی باقی بماند. پروتزها ممکن است جابجا شوند، نشت کنند یا پاره شوند. خطر های مرتبط با بیهوشی هم وجود دارد.
 موارد خفیف انقباض کپسولی را اگر درمان شان زودآغاز شود، می‌توان با ماساژ پستان و یا برداشتن کپسول با برش کوچک کاهش داد. در برخی از موارد این مشکل چنان حاد است که باید بافت جوشگاه را برداشت و پروتز را دوباره کار گذاشت. انقباض کپسولی گاه ممکن است در نتیجه خونریزی یا عفونت خفیف رخ دهد.

بزرگ کردن سینه قاعدتا مخل توانایی شیردهی نمی‌شود یا حس نوک سینه های زن را تغییر نمی دهد. با این حال، همانند هر جراحی ای ممکن است عوارض احتمالی داشته باشد و یکی از این وضعیت ها را ایجاد کند.

مطالعات ارتباط معنی داری بین پروتز سینه و خطر ابتلا به سرطان سینه پیدا نکرده اند و همچنین استفاده از پروتز سینه تاثیری روی تشخیص سرطان سینه ندارد.

درصورتی که پروتز های با اندازه نامناسب (بزرگتر از اندازه ی مناسب بدن) انتخاب کنید باعث فشار به بافت سینه و سنگینی و کشش پوست سینه میشود و مقدمات افتادگی زودتر از موعد سینه  (که اغلب بخاطر افزایش سن اتفاق می افتد) را فراهم میکند. و گاها به علتت فشار بیش از حد پروتز به بافت سینه ممکن است مجبور به درآوردن پروتز شوید.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت سینه و نحوه لیفت سینه

 پروتز سینه , لیفت سینه

 مزایای جراحی سینه در مرکز جراحی زیبایی ایران


انتخاب بهترین  روش جراحی و بهترین نوع پروتز برای انجام جراحی سینه


روش های مختلفی برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه وجود دارد که در ابتدای همین این مقاله بطور کامل توضیح داده ایم ما در مرکز جراحی ایران روش جراحی ای را انتخاب میکنیم که سینه در طبیعی ترین حالت ممکن قرار گیرد و هیچ اختلالی شیردهی و نیز  بیحسی نوک سینه ایجاد نگردد و احتمال بروز عفونت و خونریزی  به حداقل برسد. همچنین محدودیتی برای انجام ماموگرافی وجود نداشته باشید. ما جراحی را طوری برنامه ریزی میکنیم که شما کمترین زمان را تحت بیهوشی قرار بگیرید و طی جراحی کمترین میزان خونریزی را داشته باشید تا کبودی ها و تورم بعد از جراحی سینه به حداقل برسد.
همچنین ما از پروتز های منتور استفاده میکنیم که به گواهی شرکت منتور دارای ضمانت نامه 10 سال میباشد. پروتز های منتور مورد تایید  اروپا و اداره غذا و داروی آمریکا و ایران میباشد.

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه


انجام جراحی سینه با برترین پزشکان جراح پلاستیک

ما با بیش از 1000 جراحی موفق در انواع جراحی سینه ،با ارائه بالاترین کیفیت جراحی و خدمت رسانی با هزینه بسیار مناسب، انتخاب اول بسیاری از متقاضیان جراحی های بزرگ کردن سینه و کوچک کردن سینه قرار گرفته ایم . رضایت مشتریان ما گواه موفقیت ما در انجام کلیه جراحی های زیبایی می باشد.

نتایج جراحی طبیعی و خوش فرم

بسیاری از خانم ها دوست دارند نتیجه جراحی یک سینه بسیار متناسب ، خوش فرم و طبیعی باشند. ما در مرکز جراحی زیبایی ایران با رعایت سلیقه شما و با در نظر گرفتن صلاحدید پزشکی متناسب با اندام شما، بهترین نتیجه و تجربه را برای شما به ارمغان می آوریم. همچنین در صورت داشتن افتادگی جزئی سینه،  همزمان با روش جراحی ما این موضوع حل خواهد شد و پس از جراحی سینه ، سینه های سر بالا و خوش فرم خواهید داشت.

پرستار متخصص با هدیه ای منتظر به هوش آمدن شما خواهد بود

پس از عمل جراحی سینه ، در مرکز جراحی ایران، وقتی در اتاق ریکاوری به هوش می آیید میبینید پرستاری متخصص و مهربان در حال  مراقبت از شما و چک کردن علائم حیاتی شما است و با آرامش به همه نیاز ها و سوالات شما پاسخ خواهد داد. او یادآوری های لازم برای دوران نقاهت را خواهد کرد و همه مطالبی که شفاهی ارائه میشود بصورت بروشوری در اختیار شما قرار میدهد تا در صورت لزوم آن را مطالعه کنید. همچنین لوازم اولیه مراقبت از جمله سوتین مخصوص را در قالب هدیه ای به شما خواهد داد.

پس از عمل سینه ، در صورت بروز مشکل یا عارضه حاد و جدی تکرار جراحی رایگان است!

در موارد نادری ، احتمال بروز مشکلات بعد از جراحی سینه وجود دارد. در این صورت مرکز جراحی ایران جراحی ترمیمی را بدون هیچ هزینه ای و به طور رایگان برایتان انجام میدهد. همه هزینه ها بر عهده ما خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که مشکلات جزئی و سلیقه ای شامل جراحی ترمیمی رایگان نمی باشد و درصورت تکرار جراحی با هزینه اضافی قابل انجام است.

ارائه گواهی استراحت پزشکی برای 2 هفته:

از آنجا که پس از جراحی سینه حداقل به مدت 2 هفته احتیاج به استراحت دارید ما در مرکزجراحی زیبایی ایران گواهی استراحت پزشکی معتبر صادر میکنیم تا بدون نگرانی از شرایط کاری بتوانید دوران نقاهت آرامی را سپری کنید.  

  جراحی زیبایی, جراحی سینه
 

 بزرگ کردن سینه, جراحی سینه

 

نمونه کارهای بزرگ کردن سینه کلیک کنید

 

 

جراحی سینه ، بزرگ کردن سینه ، کوچک کردن سینه

Comments powered by CComment