جراحی پلک

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

زمان تقریبی مطالعه کل مقاله 7 دقیقه
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

 

راهنمای جامع جراحی پلک ، افتادگی پلک   (زمان حدودی مطالعه 7 دقیقه)

در این مقاله موارد زیر را در مورد جراحی پلک و افتادگی پلک مورد بررسی قرار خواهیم داد:

چرایی و علت نیاز به انجام جراحی پلک و عمل افتادگی پلک

آیا بیمه هزینه جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک را پوشش میدهد؟

فرد مناسب جهت انجام جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک کیست؟ بهترین جراح پلک در تهران کیست؟

جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک مناسب چه کسانی است؟

قبل از جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

نحوه انجام جراحی پلک بالا

نحوه انجام جراحی پلک پایین

پس از انجام عمل پلک چه شرایطی خواهیم داشت؟

پس از انجام جراحی افتادگی پلک چه کارهایی را باید انجام دهیم؟

عوارض احتمالی جراحی پلک چیست؟

نتایج انجام جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک چیست و چه تغییری خواهیم کرد؟

هزینه انجام جراحی پلک در تهران  به چه عواملی بستگی دارد؟

مقدمه ای بر جراحی ابرو (لیفت ابرو)

 جراحی پلک ; عمل پلک افتاده

 

 مقدمه و تاریخچه ای از جراحی پلک

 عمل پلک ; عمل پلک افتاده

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی تمیز ترین و همچنین پرمتقاضی ترین عمل در حوزه جراحی زیبایی صورت است. خاستگاه عمل پلک (بلفاروپلاستی ) به قرن دهم برمی‌گردد. لغت بلفاروپلاستی در ابتدا در سال ۱۸۱۸ توسط جراحی به نام وون گرافه در اروپا مورد استفاده قرار گرفت. این روش‌ تنها شامل برداشتن پوست بود. پس از آن تعداد بسیاری از جراحان روش‌های جدیدی برای جراحی پلک ( افتادگی پلک ) ابداع نمودند. پس از سال ۱۹۴۰، برداشتن چربی اطراف چشمان را به عنوان جزء اصلی و ضروری جراحی زیبایی پلک ( عمل افتادگی پلک ) تاکید کردند.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه

سن مناسب برای جراحی پلک

 

با وجود اینکه پلک پف آلود در هر سنی میتواند باشد ، ولی اغلب جراحی پلک  ناشی از افزایش سن است. اغلبا جراحی زیبایی پلک، ناشی از افتادگی پلک در افراد ۳۵ سال به بالاتر ضروری می شود، در این سنین، عضلات زیر پوست پلک باریک و کشیده می‌شود و به دنبال ضعف این عضلات ، چربی اطراف کره چشم به سمت بیرون برجسته شده و باعث ایجاد چشم های پف آلود و کیسه دار می گردد. افتادگی پلک ها  سبب می شود آدمی که سرحال است خسته به نظر برسد و آدمی که شاد است غمگین یا حتی عصبانی جلوه کند.  نتایج حاصل از جراحی زیبایی پلک در طی ۱۰ سال  همانند لیفت صورت بصورت دائمی است.

 

 جراحی پلک ; جراحی پلک افتاده

 

چرا جراحی پلک یکی از شایع ترین عمل های جراحی پلاستیک برای جوان سازی است؟

 

 آناتومی ناحیه پلکی:

پوست پلک ها نازک ترین پوست در تمام بدن است. در عین حال، ناحیه پلک ها یکی از پر حرکت ترین بخش های بدن است، با عضلاتی قوی که حالت های بسیاری را ایجاد می‌کنند .

پوست پلک ها شل می باشد چون چسبندگی محکمی به استخوان یا عضلات زیرین ندارد و اولین نقطه ای است که تحت تاثیر غم، آفتاب سوختگی ، بی‌خوابی و آلرژی قرار می‌گیرد. با افزایش سن، پوست پلک ها توانایی جمع شدن و برگشتن به اندازه ی اولیه را از دست می‌دهند. که این امر به دلیل از دست رفتن بخشی از فیبرهای الاستیکی پوست می باشد. پوست پلک ها تحت کشش زیاد به دلیل فعالیت‌های مختلف، افزایش سن و یا تحت تاثیر نور آفتاب، سیگار و الکل، شادابی و الاستیسیته خود را از دست می دهد. این امر موجب ایجاد کیسه و چین در پلک تحتانی و آویزان شدن و ظاهر خواب آلوده پلک فوقانی می گردد. بنابراین ناحیه پلک ها یکی از اولین نقاط صورت است که نشانه‌های پیری در آن بروز می کند. علاوه بر این، ویژگی های ارثی مثل اسکلت بندی کم عمق و افتادگی گوشه های بیرونی چشم نیز سبب می‌شود که در سنین خیلی پایین تر زیر چشم کیسه درست شود.

بنابراین قابل درک است که چرا جراحی پلک یکی از شایع ترین عمل های جراحی پلاستیک برای جوان سازی است که باعث می شود چشمان خسته را تبدیل به چشمان جذابتر، شادابتر و جوانتر میکند.

 

 

 عمل پلک ; عمل پلک افتاده

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل بینی

 

انتظاراتی که از جراحی پلک میتوانیم داشته باشیم

بلفاروپلاستی و یا جراحی پلک عبارت است از برداشتن پوست اضافی و چربی‌های بیرون زده اطراف چشم. این عمل ممکن است به همراه عمل های لیفت صورت ، لیفت ابرو ، لیفت پیشانی و یا به تنهایی انجام شود.

جراحی پلک ، (جراحی پلک افتاده)  ، ظاهر پلک بالا و پایین را با ایجاد فرمی صاف در پلک بالا و اصلاح افتادگی یا پفکردگی ( کیسه ها ) در پلک پایین بهبود می‌بخشد.

  عمل  پلک، محل یا شکل ابروها را تغییر نمی‌دهد. برای اصلاح ابرو ها باید عمل لیفت ابرو را انجام داد. علاوه بر این، جراحی پلک چروک های کناری گوشه های خارجی چشم ها (چروک‌های خنده) را اصلاح نمی‌کند، هرچند ممکن است با این عمل اندکی از آنها کاست. 

 گاها جراحی پلک نه برای درمان افتادگی پلک و یا حذف پف پلک ها، بلکه برای درشت کردن چشم و یا کشیده کردن چشم ها (چشم گربه ای و یا چشم مصری) انجام میشود. جراحی گوشه چشم (کانتوپکسی ) و درشت کردن چشم ها (کانتوپلاستی) و روش های مرتبط با این نوع جراحی هستند که در آنها تاندون های پلک کشیده می شوند تا گوشه خارجی چشم بالا برود.

میزان برداشتن پوست و چربی در عمل زیبایی پلک از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا در صورت برداشتن اضافه ممکن است در بسته شدن پلک ها اشکال ایجاد گردد.

 

 جراحی پلک ; بلفاروپلاستی

 

 

آیا هزینه ی جراحی پلک تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

 

جراحی پلک معمولا یک عمل جراحی زیبایی است و بیمه‌گر ها آن را تحت پوشش قرار نمی دهند. در مواردی که پلک بالا چنان شل شده که جلوی دید فرد را می‌گیرد، بیمه ممکن است بخشی از هزینه عمل پلک را تقبل کند. پیش از عمل حتما تاییدیه بیمه گر را هم بگیرید.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت صورت

 

چه کسانی میتوانند عمل جراحی پلک  شما را انجام دهند؟

اغلب مردم به دنبال بهترین جراح پلک هستند.  برای جراحی پلک یک جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک بهترین شخص می باشد هر چند چشم پزشکی که دارای دانشنامه بورد تخصصی که دوره فوق تخصصی جراحی در جراحی پلاستیک چشم را دیده باشد، یا یک جراح پلاستیک فک و صورت (اتولارنگولوژیست)، که دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت را دیده باشد میتواند انجام دهد ولی با توجه به اینکه عمل پلک، جراحی ای بسیار ظریف و فوق تخصصی در ناحیه صورت است بهتر است یک جراح پلاستیک دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک صورت را کسب کرده و در این زمینه تبحر و تجربه کافی دارد انجام دهد.

ما در مرکز جراحی زیبایی ایران میتوانیم بهترین جراح پلک در تهران ، بهترین جراح پلک در مشهد ، بهترین جراح پلک در تبریز ، بهترین جراح پلک در شیراز ، بهترین جراح پلک در اهواز با مناسب ترین قیمت را میتوانیم معرفی کنیم.کافیست با شماره های 021-22750367 و 09057153670 (واتس اپ و 24 ساعته) تماس بگیرید.

 

جراحی پلک مناسب چه کسانی است؟

 

کاندیداهای مناسب برای جراحی پلک مردان و زنان بالغی هستند هستند که پلک هایشان پف دار و یا دارای افتادگی پلک می باشند. پیش از جراحی زیبایی پلک  باید چند مسئله را بررسی کرد. اگر دچار بیماری های چشم مانند آب‌سیاه (گلوکوما)، جدا شدگی یا پارگی شبکیه، بیماری گریو ( بیماری خود ایمنی ناشی از تحریک بیش از حد تیروئید به وسیله سیستم ایمنی)، یا بیماری‌های دیگر هستید که در بینایی شما تاثیر گذاشته اند، باید قبل از جراحی پلک از چشم پزشک خود تأییدیه بگیرید. اگر بیماری های سیستمی مثل بیماری تیروئید، فشار خون بالا، اختلالات در انعقاد خون، یا مرض قند دارید باید از پزشک معالج تان تأییدیه بگیرید.

 

قبل از عمل جراحی پلک و افتادگی پلک چه کارهایی باید انجام دهیم

 

جراح زیبایی قبل از جراحی پلک باید برای تعیین و تشخیص جزئیات چشم، نتیجه عکس برداری شما را بررسی کند و وضعیت ساختمان چشم از جمله پمپ اشکی و مجرای خروجی اشک، غدد اشکی و غدد چربی و نیز اعصاب بینایی بصورت کامل بررسی کند.

 جراحی پلک در تهران ; عمل پلک افتاده


شما به عنوان متقاضی جراحی پلک، قبل از عمل پلک (و هر عمل زیبایی دیگر) باید به مدت ۱۰ روز تا دو هفته از مصرف داروهای آسپرین، بروفن ،ایندومتاسین، پیروکسیکام و مفنامیک اسید و همه داروهای هم خانواده اینها خودداری کنید و چنانچه به هر دلیلی به مسکن نیاز داشتید فقط از استامینوفن ساده یا کودیین استفاده کنید زیرا این داروها با ایجاد اختلال در انعقاد خون و باعث خونریزی زیر پوست پلک و کبودی زیاد پس از جراحی می شوند.
حداقل دو هفته قبل از عمل جراحی پلک ، باید مصرف هرگونه دارو را با جراح پلاستیک در میان بگذارید.


قبل از انجام جراحی پلک باید شب قبل به حمام بروید و هیچ آرایشی روی صورت خود نداشته باشید و نیز از به کار بردن هرگونه زیور آلات خودداری کنید.
همچنین در صورتی که سیگاری باشید بهتر است حداقل ۶ هفته قبل از عمل پلک، سیگار را ترک کنید تا سیستم ایمنی بدنتان تقویت شود و روند التیام شما به نحو مطلوبی طی شود.

دو هفته قبل از عمل جراحی پلک از مصرف الکل خودداری کنید زیرا مصرف الکل فرایند بهبودی شما را طولانی تر میکند.
قبل از جراحی افتادگی پلک ، لازم است از سابقه های آلرژی های فصلی، خشکی چشم و اختلالات تیروئید و هر گونه اعتیاد و بیماری دیگر مانند هپاتیت و غیره با دکتر صحبت کنید تا احتیاط لازم حین جراحی به عمل آید.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت ابرو

 

 عمل جراحی پلک ; عمل پلک افتاده

نحوه عمل جراحی پلک بالا برای افتادگی پلک بالا

 


جراحی پلک بالا ، یک عمل جراحی یک الی دو ساعته است که ظاهری صاف تر و هوشیارتر را به پلک بالا باز می گرداند. برای این عمل معمولا در داخل یا زیر چین طبیعی پلک بالا برشی می‌زنند و از طریق این برش

 • پوست و بافت اضافی را برمی دارند
 • ممکن است چربی را بردارند یا پخش کنند
 • ممکن است عضلات پلک را جابجا کنند یا بخشی از آن را بردارند

اندازه و شکل برش ها بستگی به میزان پوست اضافی موجود دارد. برش را با بخیه های بسیار ظریف کشیدنی یا قابل جذب می بندند.

 

نحوه عمل جراحی پلک بالا به صورت تصویری ( افتادگی پلک بالا )

 

 

در جراحی پلک بالا ابتدا یک برش روی پلک بالا انجام میدهند و مقداری از پوست پلک بالا را برمیدارند.

جراحی پلک ; عمل پلک

 

در لایه پایین تر از پوست پلک، عضلات چشمی قرار دارند، در مرحله دوم جراحی پلک بالا شکافی در این عضلات ایجاد میکنند و در صورت لزومی بسته به میزان افتادگی پلک مقداری از عضله را نیز برمیدارند

جراحی پلک ; عمل افتادگی پلک

 

مرحله سوم جراحی پلک : در لایه پایینی عضلات پلک لایه ای وجود دارد که عضله را از چربی جدا میکند در این لایه شکاف کوچکی میدهند تا به چربی های زیر این لایه دسترسی داشته باشند

 

در این مرحله از جراحی پلک چربی های پلک را جابجا میکنند و یا کمی از آنرا برمیدارند تا از میزان پف کردگی و یا افتادگی چشم ها بکاهند.

 

 جراحی پلک ; عمل جراحی پلک

 

در مرحله اخر جراحی پلک پوست پلک بالا را با بخیه های قابل جذب یا غیر قابل جذب میبندند

 

 

گاهی بانداژ کوچکی روی پلک قرار میدهند و روی زخم را با کرم های مخصوصی میپوشانند

 

 

در صورتی که از بخیه های قابل جذب استفاده شده باشد خود به خود جذب شده ونیازی به برداشتن ندارند در غیر این صورت تا حدود یک هفته بخیه ها را برمیدارند.

 

نحوه عمل جراحی پلک پایین

  جراحی پلک در تهران ; عمل پلک افتاده در تهران

در مورد پلک پایین، پف کردگی و کیسه های پلک پایین را که ظاهری خسته یا غمگین به فرد می دهد می توان به سه روش زیر اصلاح کرد.

 

 • از طریق برشی که داخل پلک پایین داده می شود ( برای برداشتن چربی)
 • از طریق برش خارجی درست زیر خط مژه های پلک پایین ( برای برداشتن پوست و چربی)
 • از طریق برشی در پلک بالا (برای کشیدن عرضی و یا بالا کشیدن گوشه های چشم)

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی شکم

آنچه پس از جراحی پلک یا جراحی افتادگی پلک در انتظارم است

 

جراحی افتادگی پلک به تنهایی را می‌توان با بی‌حسی موضعی، غالباً همراه با داروهای خواب آور، یا با بیهوشی عمومی انجام داد. جراحی پلک  در بیشتر موارد عمل سرپایی است که در مطب، مرکز جراحی یا بیمارستان انجام می‌شود .

وقتی که عمل زیبایی پلک به پایان رسید، پس از نیم روز مرخص میشوید و بلافاصله پس از جراحی میتوانید چشم های خود را باز کنید. چشمانتان احتمالا اشک آلود و دیدتان کمی تار خواهد بود این بخاطر تورم ایجاد شده ، و نیز بخاطر پمادی است که به چشمانتان بعد از جراحی پلک زده شده است. ممکن است چشمانتان بسیار پف آلود و متورم باشد و کم‌کم کبود شوند. بهتر است بعد از عمل پلک تا یک روز  تا 48 ساعت کمپرس آب سرد استفاده کنید تا تورم و کبودی به حداقل برسد. تا 48 ساعت به پلک تان آب نزنید. کمپرس های سرد و نیز داروهای خوراکی کمک می کند تا درد و ناراحتی شما کاملا از بین برود. حتما باید وقت دراز کشیدن یا خوابیدن زیر سرتان به اندازه 30 درجه بلند باشد و به هیچ وجه به جلو خم نشوید. اگر کمی درد دارید 24 ساعت تا 72 ساعت به کل از بین خواهد رفت و در این مدت میتوانید از مسکن استفاده کنید. ورم ها تا 2 الی 3 هفته از بین خواهند رفت ولی نتیجه نهایی جراحی زیبایی پلک را طی سه ماه آینده خواهید دید.

تا وقتی که جراحتان اجازه نداده نمی توانید از لنز استفاده کنید. این مدت حدودا 2 هفته است.

برای این که چشمانتان خوب مرطوب بماند قطره های مخصوصی به شما می دهند تا طبق دستور از آنها استفاده کنید، و دستورهایی هم برای تمیز کردن محل برش ها و پمادی برای کمک به التیام آنها به شما داده خواهد شد.

به محض اینکه احساس آماده کردید می توانید فعالیت های سبک روزانه را از سر بگیرید. اما نباید خم شوید یا چیز سنگین بلند دارید. احتمالاً تا مدتی نور شدید آزارتان خواهد داد و در چشمانتان احساس خشکی خواهید کرد. حتما برای تسکین خشکی چشم از قطره و پماد ای که برایتان تجویز شده است درست استفاده کنید.

 

 عمل پلک ; عمل بلفاروپلاستی

 

مسئولیت های شما پس از عمل جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک


چندین روز پیش از جراحی پلک  و کمی پس از آن از مصرف برخی از داروها و مکمل ها خودداری کنید. همچنین تا مدتی پس عمل پلک فعالیت شدید نداشته باشید. موفقیت جراحی پلک و عمل افتادگی پلک شما بستگی بسیار زیادی به نحوه مراقبت شما از زخم ها و استفاده از قطره های چشم و پمادها تجویز شده دارد. تا دو هفته از لوازم آرایشی در ناحیه چشمی استفاده نکنید.

 

 

اگر در جراحی پلک برای افتادگی پلک ، جراح پلاستیک با تجربه و متبحر انتخاب نکنیم چه عوارضی محتمل است؟

 

خطرها و عوارض احتمالی جراحی پلک و جراحی افتادگی پلک عبارت است از خونریزی، کبودی طولانی، عدم التیام مناسب برش ها، آسیب به سطح چشم مثل خراش قرنیه و خشکی چشم.

چند ماه اول پس از جراحی پلک احساس می کنید چشمتان کشیده می‌شوند و خشک اند، و یا کامل بسته نمیشود این مسئله ای نیست و طی زمان حل خواهد شد. احتمال دارد مشکل بسته شدن کامل چشمانتان ادامه پیدا کند اما این اتفاق بسیار نادر است. در مورد جراحی پلک پایین خطر دیگری هم هست و آن اینکه پلک پایینی به پایین کشیده شود.

ممکن است بعد از عمل افتادگی پلک برای همیشه دچار خشکی چشم شوید، به ویژه اگر قبل از عمل مشکل خشکی چشم داشته‌اید خوب است پیش از جراحی پلک چشمان تان از لحاظ تولید اشک معاینه شود تا جراح پلاستیک شما بتواند درست برنامه‌ریزی کند. عوارض دیگری را معمولا می‌توان بر طرف کرد، به شرط آنکه پلک شما را پزشکی مجرب و واجد شرایط عمل کرده باشد.توصیه ما این است که  بهتر است این جراحی را با مشورت با مرکز جراحی زیبایی ایران، توسط بهترین جراح پلک انجام دهید.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت باسن

نتایجی که شما از جراحی پلک  خواهید گرفت

 

نتایج عمل در جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین ، به دلیل تورم و کبودی بلافاصله پس از عمل دیده نمی شود. این تغییرات در هفته اول تا حد زیادی از بین می‌روند و در طی دو تا چهار ماه بعدی بهتر و بهتر خواهد شد کمی پس از کشیدن بخیه ها و التیام محل برش ها می توانید با آرایش کبودی ها و جای عمل را بپوشانید. جوشگاه های عمل پلک در شش ماه بعدی کم رنگ می شود با گذشت زمان ممکن است حتی خودتان متوجه محل بخیه ها نشوید، محل آنها به گونه‌ای انتخاب شده که در چین های طبیعی پلک بالا و خط مژه پایین پنهان شوند. شما با جراحی پلک چشمان شاداب، جذاب و جوانی خواهید داشت ولی در نظر بگیرید که با اینکه جراحی پلک ماندگاری بسیار طولانی ای دارد ولی روند پیری شما را متوقف نمیکند. میتوانید انتظار داشته باشید که چشمان شما 10 سال جوانتر شود.

جراحی پلک ; بهترین جراح پلک
 

ظاهر شما پس از جراحی پلک  چه تغییری خواهد کرد؟

 

در صورتی جوان هستید دوستان و اعضای خانواده با دیدن شما احساس می کنند که خوب استراحت کرده اید و شاد تر به نظر می رسید. برخی از آنها حتی ممکن است این را به تغییر مثبتی در ظاهر چشمانتان مربوط نکنند ولی ابراز میکنند که زیباتر شده اید بدون اینکه بتوانند به علت این تغییر اشاره کنند. اغلب پیش خود گمان می کنند تعطیلات بسیار خوبی را گذرانده اید یا فشار عصبی و روانی زندگی روزمره تان کاهش یافته است. در صورتی که افتادگی پلک و یا پف پلک شما زیاد باشد جراحی پلک تغییر چشم گیری در ظاهر و شما خواهد داشت.

 عمل پلک ; عمل افتادگی پلک در تهران

هزینه جراحی پلک

  

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی یکی از پر متقاضی ترین جراحی ها در حوزه جراحی زیبایی صورت میباشد . زیرا علاوه بر تاثیر بسیار زیاد در چهره و جوانسازی صورت دوره نقاهت آسان تر و عوارض جانبی کمتری را نیز به نسبت سایر جراحی های زیبایی مانند جراحی بینی دارد.

در این میان هزینه جراحی پلک یکی از فاکتورهای تعیین کننده در تصمیم گیری به انجام جراحی پلک و همچنین در انتخاب جراح زیبایی مناسب میباشد. و اطلاع از حدود قیمت جراحی پلک به ما دید بهتری برای برنامه ریزی انجام جراحی پلک میدهد.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن و پیکرتراشی

جراحی پلک افتاده ; عمل پلک افتاده 

در اینجا میخواهیم فاکتورهای تاثیر گذار در تعیین قیمت جراحی پلک را بررسی کنیم:

 

1- دستمزد جراح زیبایی:

مهمترین فاکتور تعیین کننده هزینه جراحی پلک دستمزد جراح زیبایی می باشد که این ارتباط مستقیمی با میزان تجربه و تبحر جراح زیبایی دارد. متاسفانه به علت ضعف در سیستم نظارتی گاها این جراحی زیبایی توسط پزشکان عمومی ، متخصصین پوست یا بیهوشی و حتی افرادی که هیچ گونه آموزشی در زمینه جراحی زیبایی ندیده اند انجام می شود و با پیشنهاد قیمت های پایین عمل پلک میتوانند متقاضیان ناآگاه را جذب کنند که به هیچ عنوان نمیتوانند پاسخ گوی عوارض و اتفاقات بعدی این جراحی بسیار ظریف و حساس که در ناحیه چشمی افراد قرار میگیرد باشند.

بنابراین پیشنهاد مهم این است که در تصمیم گیری برای انجام جراحی پلک ، دستمزد جراح زیبایی را معیار اصلی انتخاب قرار ندهید.

میزان افتادگی و پف کردگی پلک ها و سن و میزان ظرافت لازم برای انجام جراحی پلک میتواند بیشترین تاثیرگذاری را روی هزینه جراحی پلک داشته باشد که فقط جراح زیبایی میتواند تعیین کننده میزان حساسیت و ظرافت جراحی پلک باشد و توسط افراد عادی قابل تشخیص نیست.

 

2- نوع جراحی پلک

در افتادگی پلک ممکن است شما فقط اقدام به انجام جراحی پلک بالا نمایید و یا انجام جراحی پلک پایین و یا هر دو. در صورتی که هم پلک بالا و هم پلک پایین دچار افتادگی پلک شده باشند پیشنهاد اکید این است که هر دو جراحی را با هم انجام دهید تا در سایر هزینه ها مانند هزینه های کلینیک و کادر جراحی صرفه جویی گردد.

گاهی ممکن است علاو ه بر انجام جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین شما نیاز به لیفت ابرو نیز داشته باشید تا هم وضعیت کلی صورت را تغییر دهید هم ظاهر بهتری به پلک های خود ببخشید.

همچنین ممکن است بر حسب نیاز علاوه بر انجام جراحی های مذکور نیاز به لیفت صورت و یا انجام بوتاکس نیز داشته باشید. که همه موارد در تعیین هزینه جراحی پلک تاثیر گذار است

همچنین ممکن است شما جراحی پلک را به جهت انجام جراحی چشم گربه ای (عمل زیبایی کشیده کردن چشم) و یا برای درشت کردن چشم انجام دهید که همه این موارد در تخمین قیمت و هزینه جراحی پلک تعیین کننده هستند.

 

3- هزینه کلینک جهت انجام جراحی پلک

 

انجام جراحی پلک حتما باید در مکانی با تجهیزات کامل و مدرن و کارکنان مجرب انجام گردد هر چقدر تجهیزات کلینیک مدرن تر و مجهز به تکنولوژی‌های پیشرفته ترباشد و هر چقدر وسایل رفاهی و مراقبت بعد از جراحی زیبایی پلک بیشتری برای بیمار داشته باشد و نیز هر قدر در موقعیت مکانی و ناحیه جغرافیایی گرانتری باشد این هزینه افزایش خواهد یافت. بطور مثال جراحی پلک در تهران ، جراحی پلک در مشهد ، جراحی پلک در اصفهان ، جراحی پلک در اهواز ، جراحی پلک در تبریز میتواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.

همچنین از هزینه های کلینیک میتوان به مواد استفاده شده در کلینیک اشاره کرد . عمده‌ترین موارد تأثیرگذار در هزینه عمل بلفاروپلاستی مرتبط با ماده بیهوشی و بی حسی استفاده‌شده طی انجام عمل پلک میباشد.

 هزینه جراحی پلک ; عمل پلک افتاده

4- هزینه های جانبی جراحی پلک

شاید دوست داشته باشید بخوانید : کوچک کردن سینه

 

هزینه های جانبی جراحی پلک که نسبت به هزینه هایی که گفتیم تقریبا ناچیز هستند مانند انجام آزمایش های قبل و بعد از عمل و عکس برداری قبل انجام عمل پلک می باشد و نیز دارو ها و کرم های بعد از عمل پلک و دوره نقاهت و هزینه ویزیت قبل از جراحی پلک میباشد.

 

برای اطلاع از هزینه جراحی پلک در مرکز جراحی زیبایی ایران لطفا با ما تماس بگیرید: 02122750367 و 09057153670(واتس اپ 24 ساعته)

 

کدام نوع جراحی برای من مناسب تر است؟ جراحی پلک یا لیفت ابرو؟ (کلیک کنید) 

 

 جراحی پلک ; هزینه عمل پلک افتاده

 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

 

 انیمیشن نحوه عمل پلک

 

 

 

برای اطلاع از هزینه جراحی پلک در مرکز فوق تخصصی جراحی زیبایی ایران لطفا با ما تماس بگیرید: 02122750367 و 09057153670

 

جراحی پلک ، جراحی افتادگی پلک ، لیفت ابرو ، جراحی زیبایی

مشاهده آخرین نمونه کارهای جراحی پلک