لیفت باسن و باسن برزیلی | فیلم لیفت باسن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

فیلم👇🏻 لیفت باسن و لیفت باسن برزیلی (تزریق چربی به باسن صورت و سینه) در مرکز جراحی زیبایی ایران

لطفا تا لود انیمیشن لیفت باسن چند لحظه صبر کنید

لیفت باسن چیست؟ لیفت باسن برزیلی چیست؟ آیا بین این دو تفاوتی وجود دارد؟

لیفت باسن ، هزینه تزریق چربی به باسنهنگامی که به علت کاهش وزن شدید یا افزایش سن یا حتی وراثت،  باسن حالت شل و افتاده پیدا کرده باشد، هنگامی که سلولیت ها در باسن و ران ظاهر نامناسبی به اندام ما داده باشند، و یا در موردی که باسن کوچک و تخت یا کم حجمی داشته باشیم و یا بعد از تلاش ها در باشگاه و کرم های تبلیغاتی! به هر دلیلی از اندازه و فرم باسن رضایت نداشته باشیم لیفت باسن اولین گزینه منطقی است که به ذهن میرسد.  با لیفت باسن میتوانید تناسب کل پایین تنه را ایجاد کنید و باسنی گرد و خوش فرم و جوانتر داشته باشید. در لیفت باسن پوست باسن کشیده میشود و پوست اضافی را برمیدارند 

لیفت باسن , لیفت باسن برزیلی

لیفت باسن برزیلی چگونه است؟


در لیفت باسن برزیلی علاوه بر لیفت باسن حجم و باسن را توسط تزریق چربی هایی که از ناحیه های دیگر بدن (مانند شکم، کمر و ران )  توسط لیپوساکشن استخراج کرده اند افزایش میدهند. در این روش بدون استفاده از ایمپلنت و تنها با ستفاده از چربی های اضافی خودتان شکل جذابتری را به اندام شما میدهند. که بسیار ساده تر و کم دردتر  با دوره نقاهت کوتاهتر و با کمترین میزان عوارض بعدی مواجه خواهید بود.

در لیفت باسن برزیلی نگرانی هایی از قبیل حساسیت و عدم سازگاری وجود ندارد. چربی های خودتان خالص میشوند و به باسن تزریق میشوند.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : کوچک کردن سینه

لیفت باسن برزیلی ، تزریق چربی به باسن 


 
فرایند لیفت باسن و  لیفت باسن برزیلی چگونه  است؟قدم اول مشاوره:

در فرایند مشاوره سابقه پزشکی و تناسب اندام  شما بررسی میشود تا جراح زیبایی  ببیند آیا  در ران، شکم و باسن ذخایر لازم چربی برای انجام لیفت باسن برزیلی وجود دارد یا نه ومحل مناسب برای لیپوساکشن و برش های لازم را بررسی میکند و جراح زیبایی در مورد عوارض احتمالی و نحوه جراحی و روند انجام لیفت باسن با شما صحبت خواهد کرد. در این مرحله شما باید انتظارات خود را از نتیجه جراحی بطور واضح و شفاف بیان نمایید و در صورتی که بیماری هایی مانند فشارخون بالا، دیابت، تیروئید  بیماری های قلبی و هر بیماری دیگری دارید حتما جراح پلاستیک را در جریان بگذارید.

 

30 تا 60 درصد چربی تزریق شده جذب بدن خواهند شد بنابرین شما باید حدود 10 تا 15 بمقدارکیلو چربی در نواحی مختلف شکم ران و پهلو ها داشته باشید تا کاندیدای مناسب لیفت باسن برزیلی شوید یعنی سه برابر مقداری که میخواهیم به باسن تزریق کنیم. اینکه چه مقدار از چربی باقی بماند بستگی به نحوه مراقبت های بعد از عمل و سیستم بدنی شما از جمله مدل لگن و اینکه باسن شما چقدر فضا برای تزریق چربی دارد. هر چقدر فشار کمتری به چربی ها وارد شود و فضا برای تزریق چربی بیشتر باشد ماندگاری چربی های تزریق شده به باسن بیشتر خواهد بود. در صورتی که ذخایر چربی مناسبی ندارید با نظر جراح پلاستیک میتوانید به روش های دیگه برجسته کردن باسن مانند پروتز و ایمپلنت فکر کنید.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن و پیکرتراشی


قبل از انجام لیفت باسن برزیلی چه اقداماتی را باید انجام دهید؟


مصرف داروهایی که در انعقاد خون خلل ایجاد میکنند از قبیل آسپرین ، ضدبارداری، ضد التهاب ، داروهای هورمونی، ویتامین E ، داروها و مکمل های گیاهی را قطع کنید.در صورت مصرف دخانیات، برای تقویت سیستم دفاعی بدن 6 هفته قبل از انجام لیفت باسن برزیلی مصرف سیگار را قطع کنید
احتمالا جراح زیبایی خواستار انجام برخی آزمایش ها شود تا  وضعیت سلامتی شما را بررسی کند.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه (پروتز سینه)

 

هزینه لیفت باسن ، تزریق چربی به باسن

نحوه عمل لیفت باسن برزیلی


لیفت باسن یک عمل جراحی حدودا 2 الی 4 ساعته و اغلب با بیهوشی عمومی سبک در حد بی حسی موضعی و داروی خواب آور درون رگی ( وریدی) است.
نحوه لیپوساکشن چربی از ناحیه های مختلف بدن را میتوانید در مقاله لیپوساکشن بخوانید  ولی نحوه تزریق چربی به ناحیه باسن به این شکل است که در ابتدا چربی هایی که از بدن خودتان گرفته شده است بوسیله سانتریفیوژ یا یک فرایند تصفیه خالص میشود برای تزریق در باسن چربی خالص شده را از طریق یک سرنگ که به لوله کانول مخصوص تزریق متصل است بطور یکنواخت در سراسر باسن تزریق میکنند به نحوی که باسن متقرن و یکدست برجسته شود.

لیفت باسن  بزرگ کردن باسن

نحوه عمل لیفت باسن


.اندازه و نحوه برش باسن برای تخلیه چربی های اضافه یا کشیدن پوست بنا بر مقدار و محل پوست و چربی اضافی متفاوت است.ولی اغلب در زیر چین باسن بالای ران برش داده میشود بعد از اینکه بافت‌های اضافی پوست و چربی برداشته شدند، پوست باقی مانده روی بافت محکم کشیده شده و فرم جدید باسن ایجاد می‌شود . در نهایت برش با بخیه بسته و پانسمان میشود. ممکن است لوله هایی جهت خارج شدن مایعات اضافی زیر پوست قرار دهند. پس از لیفت باسن کمی تورم، کبودی و قرمزی خواهید داشت که به مرور بهبود میابد.

 

جراحی لیفت باسن ، تزریق چربی به باسن

دوران نقاهت در عمل لیفت باسن برزیلی چگونه میگذرد؟


پس از تزریق چربی به باسن بسیار باید مراقب باشید که هیچ فشاری به باسن وارد نشود زیرا چربی ها باید با محیط جدید تطابق پیدا کنند و رگ های خونی باید داخل این چربی ها رشد کنند تا چربی ها زنده بمانند. در این مدت که حدودا یک ماه است نباید روی باسن بنشینید و دراز بکشید. اگر شغلی دارید که نشستن ضرورت ندارد ظرف یک هفته میتوانید به سر کار بروید وگرنه برای یک مرخصی یک ماهه برنامه ریزی کنید زیرا بیشتر از 10 دقیقه نباید روی باسن بنشینید.
بعلاوه در این مدت باید یک گن برای فرم دهی یکنواخت چربی در باسن بپوشید. و باید از فعالیت های شدید یا طولانی مدت خودداری کنید تا. زخم ها و چربی های تازه تحت فشار، تماس و حرکت زیاد قرار نگیرند. اگر شش ماه اول چربی ها باقی بمانند نتایج حاصل از لیفت باسن در بسیاری از موارد تا ۲۰ سال یا بیشتر باقی میماند

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی شکم


چرا مرکز جراحی زیبایی ایران بهترین گزینه برای انجام لیفت باسن است؟


کاهش احتمال عوارض لیفت باسن


از عوارض لیفت باسن میتوان عفونت، کبودی و تورم، عدم تناسب  و تقارن باسن و زخم ناخوشایند اشاره کرد و در موارد نادر آمبولی چربی است ما در در مرکزجراحی زیبایی ایران تلاش می کنیم که با رعایت دقیق آخرین استانداردهای روز دنیا و استفاده از جراحان پلاستیک برتر ایران،  از بروز آنها جلوگیری کنیم.


باسن برجسته تر و خوش فرم تر:


جراحان پلاستیک ماهر ما در جراحی زیبایی ایران  ، تجربه طولانی در لیفت باسن برزیلی دارند. صد ها لیفت باسن  موفق و سایر انواع جراحی های زیبایی بیانگر تجربه و مهارت جراحان در انجام انواع جراحی های زیبایی است و رضایت بیماران گواهی این تجربه و تخصص جراحان ما در  مرکزجراحی زیبایی ایران است.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن


برش بسیار دقیق و بسیار کوچک باسن

هزینه تزریق چربی به باسن ، پروتز باسن


ما در مرکزجراحی زیبایی ایران میکوشیم تا جایی که میشود برش های کوچک در محل جراحی ایجاد کنیم تا زخم های بسیار ظریف ایجاد شود و بالطبع دوران نقاهت راحتی را سپری کنید برای لیپوساکشن برش هایی کمتر از نیم میلیمتر در محل چربی های اضافه ایجاد میکنیم و تزریق چربی با سوزن انجام میشود که هیچ گونه رد پایی از زخم باقی نخواهد ماند.


انجام لیپوساکشن و  خالص سازی چربی با روش جدید و ماندگاری بالاتر چربی ها:


ما در جراحی زیبایی ایران برای لیپوساکشن از دستگاه بادی جت استفاده میکنیم. در این روش چربی ها با کمترین آسیب به همراه رگ ها و رشته های عصبی از بافت جدا میشوند و درصد مرگ چربی ها به شدت پایین می آید و در نتیجه از توده شدن چربی در اندام های مختلف مقصد از جمله باسن یا سینه جلوگیری میشود در استفاده از بادی جت به همراه جدا کردن چربی ها عمل فیلتر و خالص سازی نیز همزمان انجام می شود و نیازی به انتظار بیمار مانند سایر روش ها نیست همین کار باعث ماندگاری بیشتر چربی های تزریق شده و تطابق هر چه بیشتر آنها با محیط جدید می شود این چربی ها قبل از تزریق به بدن شما با بدن شما هم دما میشوند تا احساس خوبی هنگام به هوش آمدن داشته باشید.

لیفت باسن ، پروتز باسن


ارائه گواهی استراحت پزشکی برای 3 هفته:


از آنجا که پس از جراحی لیفت باسن حداقل به مدت 3 هفته نمیتوانید روی باسن بنشینید ما در مرکزجراحی زیبایی ایران گواهی استراحت پزشکی معتبر صادر میکنیم تا بدون نگرانی از شرایط کاری بتوانید دوران نقاهت آرامی را سپری کنید.  


استفاده از پرستاران باتجربه تا آخرین مراحل انجام عمل لیفت باسن:


هنگامی که به هوش می آیید میبینید پرستاری متخصص و مهربان آماده کمک به شما است که سلامتی شما را بررسی میکند و پاسخگوی تمامی نیاز ها و سوالات شما است. پتوی گرمی روی شما کشیده است و یادآوری های لازم را برای گذراندن دوران نقاهت هر چه بهتر را به شما میدهد.

لیفت باسن , لیفت باسن در تهران

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بازو

 

برای مشاهده نمونه کارهای لیفت باسن کلیک کنید

لیفت باسن برزیلی ، عمل تزریق چربی به باسن

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید