لیفت بازو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

عمل جراحی لیفت بازو یا ترمیم بازوی شل شده بر اثر عواملی چون کاهش شدید وزن، سن ، و عوامل وراثتی حتی در سنین جوانی می تواند باعث افتادگی پوست بازو شده انجام میگردد.و که معمولا به علت شل شدگی پوست امکان ترمیم با ورزش و روش های غیر جراحی وجود ندارد.

 لیفت بازو ، هزینه لیفت بازو

 آیا با کشیدن پوست ( لیفت ) بدن می توان بازو های شل و آویزان را اصلاح کرد؟

 لیفت بازو (کشیدن بازو ) ،  یا براکیوپلاستی عمل جراحی زیبایی ای است برای رفع شلی بازو.  با این عمل بافتی که شل و آویزان شده و سبب می‌شود که پشت بازو بسیار آویزان شود و مثل بال خفاش به نظربرسد اصلاح شود. با لیفت بازو (کشیدن بازو ) پوست و چربی های اضافی بازو برداشته می‌شود تا فرم ناحیه عضله سه سر بازو صافتر و با قوام تر شود. البته با این عمل قوام عضله بازو بیشتر نمی‌شود و برای نیل به این مقصود باید بطور منظم ورزش‌های خاص بازو را انجام داد. در نتیجه این عمل، معمولا شکل و ظاهر و قوام بازو به شکل چشمگیری بهتر می‌شود از جمله نتایج این عمل جوشگاهی است دائمی در داخل بازو یا زیر بغل.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن

لیفت بازو ، لیفت بازو در تهران

 آیا هزینه این عمل تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

بیمه عمل لیفت بازو (کشیدن بازو ) را تحت پوشش قرار نمی‌دهد زیرا این عمل جزو عمل زیبایی قرار می گیرد. شاید استثنایی باشد مثل مواردی که عمل سفت کردن بازو ها برای ترمیم انجام می شود چون پوست اضافی و آویزان موجب مشکلات پزشکی همچون پوست مرطوب می شود که به سادگی عفونی می شود. اگر چنین وضعیتی باشد حتماً باید پیش از عمل تاییدیه بیمه‌گر را بگیرید.

جراحی لیفت بازو

 لیفت بازو (کشیدن بازو ) مناسب چه کسانی است؟

کاندیداهای مناسب برای جراحی بازوهای شل و آویزان مردان و زنان سالمی هستند که وزنی ثابتی دارند و چاق نیستند. عمل کشیدن پوست بازو (لیفت بازو) مناسب افرادی است که وزن زیادی را از دست دادند و کسانی که تجمع چربی در پشت بازوهای آنها ارثی است، یا قوام عضلانی شان بسیار خوب است اما پوستشان خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است. اگر مشکلی پزشکی دارید که مانع التیام زخم‌های تان می‌شود مثل مرض قند یا بیماری‌های حاد خود ایمنی، شاید کاندیدای مناسبی برای لیفت بازو (کشیدن بازو ) نباشید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که هر عارضه ای را که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیاندازد بیان کنید و ترتیبی بدهید که جراح پلاستیک شما با پزشک معالجتان در تماس قرار گیرند.

 نحوه عمل لیفت بازو

کشیدن پوست بازو (لیفت بازو) ، مثل هر عمل جراحی زیبایی دیگری  باید فقط توسط یک جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی پلاستیک انجام شود. در برخی از موارد ممکن است همراه با عمل لیفت بازو (کشیدن بازو ) از روش‌های مکش چربی هم برای برداشتن مقادیر زیاد چربی موضعی در ناحیه بازو استفاده شود.

 

نحوه انجام عمل لیفت بازو (کشیدن بازو )

 در عمل لیفت بازو باید برشی روی بازو زد که معمولاً از انتهای زیر بغل شروع میشود و به بیرون و پایین تا داخل بازو ادامه می‌یابد. طول و اندازه محل برش بستگی به میزان اصلاحی دارد که برای رسیدن به یک بازوی صاف و یکدست لازم است. در مواردی که اصلاح محدودتری لازم است ممکن است برش در ناحیه زیر بغل و یا برش کوچک تر در امتداد داخل بازو بزنند از طریق این برش بافت های شل و آویزان زیرین را تغییر می‌دهند و محکم می‌کند و بافت های اضافی را برمی‌دارند.با بخیه های دائمی عمیق فرم جدید این بافت های عمقی تر را سر جای خود محکم می‌کنند. سپس پوست را به داخل بازو می کشند و پوست اضافی را با دقت میچینند و برش های خارجی را بخیه میزنند.

 لیفت بازو ، بهترین جراح لیفت بازو

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل شکم

 

 آنچه پس از انجام لیفت بازو در انتظارتان است

هر گاه لیفت بازو  به تنهایی انجام شود عملی است سرپایی که با بی حسی موضعی همراه با داروهای خواب آور یا تحت بیهوشی عمومی در مطب جراح پلاستیک تان در یک مرکز جراحی و یا در اتاق عمل بیمارستان انجام می‌شود

  وقتی جراحی لیفت بازو تمام شد، ممکن است بازوهایتان را در باندهای کشی بپیچند تا فرم جدید در هنگام التیام اولیه سر جای خود بماند. ممکن است لوله نازک کوچکی در محل کار بگذارند تا هر مایعی را که جمع می‌شود خارج کند. به احتمال زیاد بازوهایتان بسیار خشک و کوفته و دردناک خواهند بود و ممکن است متورم هم باشند این طبیعی است و هر درد و ناراحتی را می‌توان معمولاً با دارو کنترل کرد. شما را به یکی از اعضای بزرگسال خانواده یا یک دوست یا فردی حرفه‌ای تحویل می‌دهند که دست‌کم ۲۴ ساعت اولیه بعد از جراحی در تمام مدت کنارتان باشد و به کمک نیاز خواهید داشت.  چون بعد از لیفت بازو بالا بردن دست‌ها می‌تواند حتی به میزان کم هم ممکن است برایتان دشوار باشد نباید هیچ چیز سنگینی را در دست بگیرید . قاعدتا درد و ناراحتی شما به سرعت کاهش می‌یابد و می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های سبک روزانه را از سر بگیرید به شرط اینکه از دستانتان برای انجام فعالیت های جسمانی که باعث ناراحتی و فشار جسمانی بشود استفاده نکنید.

لیفت بازو در تهران

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت صورت

 

آنچه در باره عوارض لیفت بازو باید بدانید

 مخاطرات و  عوارض پس از کشیدن بازو را می‌توان با دقت کنترل کرد به شرط اینکه تحت نظر یک جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی و تجربه در این نوع عمل باشد. با این حال همیشه احتمال بروز عوارض پس از عمل لیفت بازو وجود دارد از جمله آنها تجمع خون یا مایعات در زیر پوست (هماتوم) آمبولی، عفونت، آسیب به عصب ها  مردن بافت (نکروز) . علاوه بر این ها خطر ایجاد جوشگاه های برجسته و سفت هم وجود دارد و مثل هر جراحی دیگری خطر های مربوط به بیهوشی را هم باید در نظر گرفت.  در مواردی که فرم نامنظمی ایجاد می شود یا به نتایج دلخواه به طور کامل نمی‌رسید ممکن است به جراحی دیگری برای ترمیم نتایج نیز نیاز داشته باشید.

لیفت بازو ، عوارض لیفت بازو

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن و پیکرتراشی

 

 مسئولیت‌های شما پس از انجام لیفت بازو

پیروی از دستورها و راهنمایی های جراحی پلاستیک در مورد توقف استعمال دخانیات و مصرف برخی داروها مراقبت از زخم ها محدودیت فعالیت برای نیل به نتیجه مطلوب ضرورت تام دارد. اگر به فعالیت بسیار و پر فشار دست بزنید خطر خونریزی باز شدن زخم، کلفت  شدن جوش گاه ها، وجود دارد و نتایج لیفت بازو ضعیف میشود.

 

نتایج انجام لیفت بازو


نتایج جراحی کشیدن بازو را بلافاصله می توان مشاهده کرد و این نتایج با خوابیدن ورم و التیام برش ها بهتر و بهتر می‌شوند. بخیه هایتان را ظرف یک تا دو هفته می کشند. ممکن است به شما پماد یا نوار های فشاری بدهد تا به بهبود بیشتر جوشگاه ها کمک کند. با این حال جوشگاه ها دائمی اند  و می توان آن را داخل بازو دید.

 خشکی و کوفتگی بازویتان به سرعت پس از چند هفته اول بهتر می‌شود. می‌توانید در این زمان فعالیت های معمول روزانه خود را از سر بگیرید از جمله فعالیت‌هایی که به استفاده از دست نیاز دارند. ظرف ۴ تا ۶ هفته بعد از لیفت بازو می توانید فعالیت های جسمانی معمول خود را به طور کامل از سر بگیرد و حتی بارهای سنگین تر را با دست بلند کنید.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن

 لیفت بازو ، لیفت بازو شل شده

 در نتیجه لیفت بازو بازوانم سفت می شوند؟

 نتایج عمل کشیدن بازو برای اصلاح بازوان شل با پوست کیس وار و آویزان نتایجی بسیار رضایت بخش و بی خطر دارد. می بینید که لباس هایتان بهتر قالب تنتان می‌شود و به  رغم جوشگاه های مشهود مایلید لباس های آستین کوتاه یا حتی بدون آستین پوشید. وضعیت فیزیکی ماهیچه های سه سر بازو چندان ربطی به وضعیت پوست بازو که با عمل لیفت بازو درست می شود ندارند بنابراین کماکان به شما توصیه میشود با نرمش های مخصوص و منظم بازو عضلات بازو خود را تقویت و سفت کنید. با ورزش نتایجی را که از عمل کشیدن پوست بازو گرفته تقویت می کنید.

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی پلک