لیفت بدن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

لیفت بدن ; بهترین جراح لیفت بدن

چگونه می توان بدنی شل و آویزان را اصلاح کرد؟

به دنبال کاهش شدید وزن ، مثلاً با جراحی بای پس معده ممکن است موجب شود که در سراسر بدن به میزان کم یا زیاد حالت آویزان ایجاد شود و پوست و بافت ها شل شوند. در ابتدا، با افزایش وزن، سلول‌های چربی بزرگتر می‌شوند و در نتیجه پوست را کش می آورند. با کاهش وزن بعدی سلول‌های چربی جمع می‌شوند، اما پوستی که به شدت کش آمده است شاید نتواند با فرم تازه بدن که کوچکتر شده است منطبق شود. نتیجه پوست شل و آویزان اضافی است. این معمولاً در گونه‌ها آرواره ها و گردن رخ می‌دهد. در ناحیه پستان زیر بغل و بازوها در پهلوها و شکم و در رانها باسن کفل ها بازوها و کشاله ران. در عمل لیفت بدن بافت که تکیه گاه زیرین اصلاح و پوست اضافه برداشته می‌شود و در برخی از موارد ممکن است از عمل مکش چربی برای برداشتن ذخایر نامنظم چربی استفاده شود.

 

 کشیدن پوست بدن یا لیفت بدن عمل جراحی است که برای اصلاح پوست و شکلی و آویزان اضافی و چربی های زیر آن در هر نقطه از بالاتنه و دست و پا  و برای  برای اصلاح عارضه های ناشی از بالا رفتن سن،  کاهش وزن شدید، بارداری های متعدد با افزایش و کاهش وزن همراه با آنها .در برخی از موارد عارضه‌های که باعث نیاز به لیفت بدن می شود ممکن است ارثی باشند . مانند ذخایر چربی خانوادگی و پوست فاقد اقوام و خاصیت ارتجاعی . جراحی شکم هم یکی از روش‌های جراحی برای لیفت بدن است که در ناحیه شکم انجام می شود. . کشیدن پوست با جراحی به نتایج چشمگیری در وضعیت و ظاهر اندام و پوست شما می انجامد.

لیفت بدن

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بازو

 

آیا هزینه عمل لیفت بدن تحت پوشش بیمه قرار میگیرد؟

 لیفت بدن عمل یک جراحی زیبایی است شاید مواردی مستثنا شود که در آنها با استفاده از روش های لیفت بدن مناطقی از بدن را ترمیم کنند که پوست آویزان اضافی در آنها مشکلات پزشکی ایجاد کرده است. مثلا مناطقی از پوست مدام مرطوب می ماند و مکرراً عفونی می‌شود. در این موارد باید قبل از عمل تاییدیه بیمه گر را بگیرید.

 

 کاندیدای مناسب انجام لیفت بدن

 کاندیدای مناسب برای لیفت بدن ، مردان و زنان سالمی هستند که چاق نباشند و وزن شان ثابت باشد. افرادی که هدف‌های واقع بینانه دارند و آماده اند تا بپذیرند بهایی برای داشتن بدنی شکیل تر ایجاد جوشگاه های همیشگی است. اگر مشکلات جسمانی دارید که مانع التیام درست زخم هایتان می شود مثل مرض قند یا برخی از بیماری های خود ایمنی، شاید کاندیدای مناسبی برای عمل کشیدن پوست بدن نباشید. حتما هر چیزی را که ممکن است سلامتی شما را به خطر بیاندازد بگویید، در صورتی که مشکلات پزشکی دارید شاید لازم باشد که جراح پلاستیک شما با پزشک معالج تان در تماس باشد . شاید به زنانی که قصد دارند در آینده باردار شوند توصیه شود که عمل کشیدن پوست بدن را به تعویق بیاندازد. نتایج عمل لیفت بدن ممکن است به دنبال بارداری، به ویژه اگر وزن تان از حد توصیه شده بالاتر برود، به میزان زیادی از دست برود.

 لیفت بدن

نحوه انجام عمل لیفت بدن

عمل لیفت بدن را باید جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی پلاستیک انجام دهد که دارای تجربه در این شاخه ی نو پای عمل فرم دهی به بدن باشد. جراح پلاستیک وضعیت تان را به طور کامل ارزیابی خواهد کرد و سپس معلوم می‌کند بهترین روش نیل به هدفهای شما کدام است . در واقع، احتمال دارد که عمل لیفت بدن در یک جلسه تمام نشود و برای چند جلسه برنامه‌ریزی شود. پیش از لیفت بدن ، جراح پلاستیک تان احتمالا محل برش ها و نواحی ای را که باید عمل شود علامت گذاری می کند. جای این برش ها همیشگی است اما با تکنیک های جدید جوشگاه هایتان با لباس‌های زیر معمولی پنهان می شود. اندازه و شکل برش ها در لیفت بدن در پایین تنه بستگی به هر بیمار دارد. با این حال، سه شکل و اندازه برش رایجتر از بقیه است

لیفت بدن ; هزینه لیفت کل بدن

  • لیفت بدن با برش خط شورت بندی با برش کامل دور تا دور کمر برای کشیدن پوست پایین تنه که با این برش را می‌توان پوست رانها، باسن ، و کفل ها را هم همراه با شکم، کمر و ناحیه تحتانی پشت کشید.کمربند چربی و بافت اضافه دور کمر و نیز ناحیه کفل ها را نیز در بر می دارد.
  • لیفت بدن با فرم دهی کمر، شکم، کشاله ران، بالای ران را می‌توان با کشیدن عرضی شکم با برش هایی به شکل خط بیکینی سنتی فقط در قسمت جلوی بدن انجام داد. این روش سبب کشیده شدن پوست کفل ها و  پشت ران ها نمی‌شود.
  • لیفت بدن اگر فقط کفل ها و ران ها مورد نظر باشد، می‌توان با برش‌هایی در چین زیر کفل ها عمل را انجام داد.

 روش های مکش چربی ( لیپوساکشن ) را شاید بتوان همراه با کشیدن پوست انجام داد سپس پوست اضافی را می‌توان آزاد کرد یا برید و بافت لایه زیرین را که به بدن شکل می‌دهد به طرف برش ها بلند کرد یا کشیده و شکل و فرم جدید به آن ها داد. این بخیه ها یا قابل جذب هستند یا دائمی. پوست اضافی را به طرف پایین هم می کشند و هر میزان پوست اضافی را برمی‌دارند. برش‌ها را با بخیه یا بست های فلزی می بندند.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت صورت

 

 آنچه که  در انجام لیفت بدن انتظارم است

 روش های لیفت بدن در اغلب موارد تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. میتوان این عمل را به صورت سرپایی در مطب، مرکز جراحی یا اتاق عمل بیمارستان می توان انجام داد. بستگی به میزان و حجم عمل لیفت بدن و نظر جراح پلاستیک تان ممکن است به شما توصیه می شود که شب در بیمارستان یا محل خاص ریکاوری بمانید تا با دقت پیشرفتتان را پس از جراحی لیفت بدن زیر نظر بگیرید.
وقتی از بی‌هوشی درآمدید ممکن است شما را در باندهای کشی پیچیده باشند تا میزان تورم به حداقل برسد و کمک کند که فرم جدید بدنتان به هنگام التیام محفوظ بماند. ممکن است لوله های نازک کوچکی در برش ها کار گذاشته باشند تا هر مایع اضافی را که جمع می‌شود تخلیه کنند. محل برش هایتان ممکن است اذیتتان کند و پایین تنه تان کوفته باشد. این درد و ناراحتی را می‌توان معمولاً با داروهایی که جراح پلاستیک تان تجویز می‌کند کنترل کرد.

لیفت بدن در تهران ; لیفت بدن

 بعد از عمل لیفت بدن قادر به صاف ایستادن نخواهید بود و تلاش هم نکنید که  کاملا صاف بایستید. ممکن است برای اینکه در هفته شاید روز پس از جراحی لیفت بدن به واکر یا چوب زیر بغل نیاز داشته باشید. تشویق می‌شود که بلافاصله راه بیفتید تا احتمال ایجاد لخته های خونی به حداقل برسد. اگر می‌خواهید دوره نقاهت را در خانه طی کنید از بزرگسالی بخواهید تا در تمام مدت در ۴۸ ساعت پس از جراحی لیفت بدن در کنارتان بمانند. شاید برای کارهای اولیه مثل بلند شدن و رفتن به دستشویی به کمک نیاز داشته باشد.

 باید چندین روز بعد از انجام لیفت بدن استراحت کنید راه رفتن سبک جزو برنامه روزانه شما پس از جراحی باشد. آبدومینولاستیکی همان عمل صاف کردن شکم (جراحی شکم) در عمل شما گنجانده شده است و برای همین کمی خمیده یا دولا دولا را خواهید رفت. باید در حالت نیمه نشسته دراز بکشید یا بخوابید. زیر زانو هایتان هم اگر بالش دارید کمکتان می‌کند. اگر روی کفل هایتان هم برش داده شده، شاید بتوانید با استفاده از بالش بادشو فشار روی این برش ها را در هنگام دراز کشیدن یا نشستن کمتر کنید. ظرف یک یا دو هفته می توانید صاف بایستید و بدون کمک راه بروید. در این زمان آماداید که فعالیت های معمول روزانه را از سر بگیرید.

 عمل لیفت بدن

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی شکم

 خطرها و عوارض احتمالی لیفت بدن

 خطرها و عوارض احتمال عمل لیفت بدن اگر تحت مراقبت جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی و تجربه کافی در عمل کشیدن پوست بدن قرار داشته باشید به دقت کنترل می شود. با این حال همیشه احتمال دارد که عوارضی پیش بیاید از جمله تجمع خون یا مایعات زیر پوست (هماتوم)، آمبولی، عفونت، صدمه دیدن عصب ها و مردن بافت های سالم ( نکروز ) . علاوه بر اینها خطر ایجاد جوشگاه های بزرگ و برجسته و سفت هم هست و مثل جراحی دیگر خطرهای مربوط به بیهوشی را هم باید در نظر گرفت. در مواردی که فرم بدن در محل جراحی نامنظم شود یا نتایجی که می خواستید به طور کامل به دست نیامده باشد، شاید به عمل جراحی دیگری برای روتوش نتایج نیاز داشته باشید.

 لیفت بدن در تهران

 مسئولیت‌های شما طی لیفت بدن

پیروزی پیروی دقیق از دستورهای جراح پلاستیک پیش از جراحی برای ایمنی شما بسیار حیاتی است. همچنین از تمام دستورهای او برای دوره پس از عمل را هم رعایت کنید از جمله محدودیت در فعالیت‌ها و کارهایی که برای مراقبت از زخم از شما خواسته می‌شود.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن

از لیفت بدن چقدر به هدف هایتان میرسید

نتایج عمل لیفت بدن بلافاصله قابل رویت است هرچند به دلیل تورم و بانداژها کاملاً مشخص نیست. علاوه بر این بافت نرم به مرور زمان شکل خود را پیدا می‌کند و در فرم جدید خود تثبیت می‌شود. سفتی زیادی که در نواحی جراحی شده احساس می‌کنید ظرف چند ماه پس از جراحی نرم تر خواهد شد.

 بخیه ها را معمولاً ظرف یک تا دو هفته بعد از لیفت بدن می‌کشند ماساژ دادن محل بخیه ها پوشیدن نوارهای فشاری یا سیلیکون و مالیدن پماد های مخصوص بهتر شدن جوشگاه ها کمک می کند.ولی جوشگاه هایی طولانی خواهید داشت.

 معمولا ظرف ۴ تا ۶ هفته پس از عمل جراحی می توانید نرمش‌های معمولی را از سر بگیرید.

 برای حفظ نتایج عمل باید زندگی سالمی داشته باشید با تغذیه درست و ورزش. تا زمانی که وزنتان تغییر چشمی نکند، پایین‌ تنه تان سالها شکل پس از عمل کشیدن پوست را حفظ خواهد کرد و بدنتان با آن سرعتی که بدون عمل کشیدن پوست پیر می شود پیر نخواهد شد.

 

لیفت بدن ; هزینه لیفت بدن

شاید دوست داشته باشید بخوانید : کوچک کردن سینه