پروتز سینه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ترمیم سینه, پروتز سینه

پروتز سینه 

همانطور که در مقاله عمل سینه بررسی کردیم بهترین و ماندگارترین راهکار بزرگ کردن سینه و برجسته کردن سینه استفاده از پروتز سینه است.

 اندازه و شکل پروتز سینه را عوامل گوناگونی تعیین می‌کنند:

 میخواهید سینه هایتان چقدر بزرگ شود؟ و چه میزان بافت سینه به طور طبیعی دارید؟  استخوان‌بندی شما و خاصیت ارتجاعی بافت های سینه تان هم  اندازه پروتزی را که می‌تواند در سینه  تان کار گذاشت محدود می کند پروتز سینه را بر اساس سانتی متر مکعب اندازه بندی می کنند و برخی از آنها ممکن است از پیش پر شده باشند و برخی را هم بعد از قرار دادن در محل پر می‌کنند.

 


 

برای کوچک کردن سینه به همراه فیلم این مقاله را مطالعه کنید

 

محل قرار دادن پروتز ها در جراحی سینه

  پروتز سینه , بزرگ کردن سینه

محل قرار دادن پروتز یکی از دو محل زیر است

پروتز زیر غده ای: روی عضله جداره قفسه سینه و زیر بافت غدد پستان (شکل سمت چپ)

 پروتز زیر عضله ای: زیر عضله جداره قفسه سینه درست روی قفسه سینه (شکل سمت راست)

 

محل زدن برش جراحی برای کار گذاشتن پروتز سینه بستگی به ترجیح شما و جراح پلاستیک تان دارد.
 طبیعی ترین نتیجه از قرار دادن پروتز در  جراحی پروتز سینه در زیر عضله به دست می آید. علاوه بر این، قرار دادن پروتز سینه در زیر عضله عوارض بعدی کمتری به وجود می‌آورد و میزان بروز وضعیت موسوم به انقباض کپسولی (بافت سخت و نامنظم جوشگاه که به دور پروتز ایجاد می شود) در این روش کمتر است. در خانم های جوان که احتمال بارداری و شیر دهی در آنها وجود دارد  بهتر است پروتز را زیر عضله سینه بگذارد زیرا  در این حالت پروتز با نسج پستان تماس ندارد و آن فرد می تواند شیر دهی را انجام دهد.
روند بهبودی پس از عمل به روش زیر عضله ای کمی طولانی تر است (دو تا سه روز ) و ممکن است درد و ناراحتی روزهای اول پس از عمل در آن کمی بیشتر باشد در ضمن میزان اختلالی که در ماموگرافی ایجاد میکند کمتر از روش زیر غده ای است. بنابراین در درازمدت مطلوب تر است.
در روش جا گذاری پروتز زیر غده ای، حتی در مورد پروتزهای قطره اشکی، ممکن است سبب ایجاد برجستگی شدید در بالای سینه شود شاید این سبب شود که وجود پروتز در سینه زن کاملا مشهود باشد، به ویژه وقتی که اندازه سینه بسیار بزرگتر شده باشد. در خانم هایی که قصد بارداری و شیر دهی ندارند این روش مناسب تر است زیرا برجستگی روی سینه انجام میشود و از پوست روی سینه جهت برجستگی هرچه بیشتر استفاده میشود.

هزینه پروتز سینه, پروتز سینه


 انتخاب دیگری که باید کرد انتخاب میان پروتزهای سالینی یا پروتز های ژل سیلیکونی است. و پروتز صاف یا پروتز  زبر .
پروتز صاف دارای سطحی صاف هستند و وقتی در سینه کاشت میشوند احساس راحتی بیشتری در هنگام فعالیت یا کار کردن به فرد میدهند ولی مشکلی که دارند این است که گاهی ممکن است روی آنها چین خوردگی ایجاد شود و همچنین خطر انقباض کپسولی به نسبت پروتز های زبر بیشتر است
 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن

 
 
پروتز سینه زبر همانطور که از اسمش مشخص است دارای سطحی زبر دارند این زبری باعث میشود با عضلات داخل سینه درگیر شده و پروتز سینه در جای خود ثابت بماند و حرکت نکند.
 
 پروتز منتور

  کارگذاری پروتز و نوع پروتز مناسب برای شما مستلزم ارزیابی دقیق و بحث دقیق درباره تمامی گزینه های شما با جراح پلاستیک است.
 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت باسن

 

 

 

آنچه پس از عمل جراحی سینه تجربه خواهید کرد 

 

 
در حال حاضر انواع متعددی از پروتز ها برای جراحی بزرگ کردن سینه ( پستان ) وجود دارد.
 پوسته بیرونی همگی پروتز ها از سیلیکون جامد شبیه به لاستیک درست شده که ممکن است صاف یا زبر باشد.
بهترین راه انتخاب پروتز بررسی گزینه ها با جراح زیبایی تان است ممکن است کارخانه های سازنده پروتز مدلهای جدید پروتز را عرضه کنند و به تأییدیه اداره غذا و دارو برسانند. ملاحظاتی که باید در نظر بگیرید سبک زندگی شما، میزان حجمی که میخواهید اضافه کنید و ترجیحات شخصی شماست.

بزرگ کردن سینه با پروتز, پروتز سینه


 
همیشه از جراح زیبایی تان بخواهید که دستورالعمل داخل بسته بندی پروتز را به شما بدهد، و حتما برچسب ضمانت‌نامه کارخانه سازنده را بگیرید و در جای امنی نگهداری که مارک پروتز ای که گرفته اید، اندازه آن، شماره تلفن سازنده و ضمانت نامه در آن درج شده است.
 

 

از نظر شکل ظاهری  پروتز ها،  برخی ممکن است گرد باشد و بقیه اشک چشمی باشند با شیبی شبیه به یک سینه طبیعی.بیشتر خانم ها ترجیه میدهند از پروتز های سینه گرد استفاده کنند زیرا پروتز های اشکی با اینکه ظاهری طبیعی تر دارند ولی احتمال چرخش در داخل سینه وجود دارد. هر چند چرخیدن پروتز سینه اشکی خطری ندارد و با جراحی ترمیمی قابل حل است ولی هنگام چرخش پروتز سینه ، ظاهر طبیعی سینه بهم میخورد ولی در پروتز سینه گرد در صورت گردش هم مشکلی در شکل کلی سینه به وجود نخواهد آمد.
هر چند ممکن است بحث بر سر این باشد که بهتر است از پروتز سینه صاف یا پروتز سینه زیر استفاده کنید و یا گرد یا اشک چشمی، اما بحث اصلی این است که پروتز ژل سیلیکونی بهتر است یا پروتز های سالینی که با آب نمک پر میشوند.
 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت سینه

جراحی سینه, پروتز سینه

 
 

پروتز ژل سیلیکونی و سالینی  سینه چه تفاوتی دارند؟ 

 

پروتزهای ژل سیلیکونی، شورای مشورتی اداره غذا و دارو توصیه کرد که به هر زنی که خواستار تعویض پروتز سینه هایش است حق انتخاب پروتزهای سیلیکونی داده شود. تفاوت نسل جدید پروتزهای سیلیکونی که این اداره در دست بررسی دارد با پروتز های پیشین در این است که پروتز ها با سیلیکون منسجم همبسته پر شده اند. ماده پر کننده سیلیکون مایع نیست و خود را می گیرد . بنابراین اگر پروتز پاره شود یا نشتی بدهد، احتمال اینکه سیلیکون در بدن آزاد یا گلوله گلوله شود کمتر است. در هر حال سازندگان پرکننده های سیلیکونی گوناگونی برای پروتز سینه درجات متفاوتی از انسجام را عرضه می کنند، و مهم است که مشخصاً درباره پرکننده پروتزی که به شما توصیه می شود سوال کنید.
پروتزهای سیلیکونی سینه ظاهر و احساس طبیعی تری از پروتزهای سالینی دارند، اما احتمال بروز انقباض کپسولی و در نتیجه سفت شدن و تغییر شکل در آنها بیشتر از پروتزهای آب نمکی است. برای آنکه جلوی تشکیل گلوله های سخت موسوم به گرانولوم گرفته شود، باید تا جایی که امکان دارد سیلیکون های آزاد شده را بیرون آورد. این عمل ممکن است سنگین باشد و روند بهبودی پس از عمل مدت زمان طولانی به درازا بکشد.

انواع پروتز سینه, پروتز سینه


از سوی دیگر وقتی که پروتزهای آب نمک پاره می‌شوند، آب نمک بدون هیچ خطری جذب بدن زن می شود و برداشتن و تعویض پروتز اگر زود انجام دهد عمل جراحی ساده ای خواهد بود. اشکال پروتزهای آب نمکی در این است که شکل شان بیشتر معلوم و محسوس است و همگی حتی اگر آنها را کامل هم پر کند باز چین می خورد این چین خوردگی ممکن است مشهود باشد، به ویژه وقتی که میزان بافت سینه در آن زیاد نباشد. پروتزها معمولا از زیر لباس معلوم نیست و افراد دیگر به ندرت متوجه آنها می شوند.
 

اگر پروتز سیلیکونی نشت کند چه میشود؟ پروتز سالینی اگر نشت کند چه میشود؟

نشت پروتزهای سیلیکونی را ممکن است نتوان از روی کاهش اندازه سینه به سرعت تشخیص داد. شت پروتزهای سیلیکونی  را  از گلوله‌های سفت داخل سینه ، ناصافی رویه سینه ها ،تورم  ،حساس شدن ، بی حسی یا سوزش سینه قابل تشخیص است. اگر پروتز هایتان سیلیکونی هستند می توان با ام آر آی نشتی آنها را تشخیص قطعی داد و اگر سیلیکون داخل آنها مانده است باید آنها را بیرون آورد. ولی پروتزهای آب نمک ( سالینی )صرفا خالی می شوند و  از روی کاهش اندازه سینه به سرعت میتوان تشخیص داد و مشکلات بسیار کمتری دارد .  بنابراین اگر سریع عمل کنید به راحتی می‌توان مشکل را شناسایی و پروتز را تعویض کرد .
اگر از پروتز سیلیکونی استفده کنید باید حتما از مارک های بسیار معتبر که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و آمریکا باشد استفاده کنید .
 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل سینه

پروتز سینه

 مزایای انجام جراحی پروتز سینه در مرکز جراحی زیبایی ایران

پروتز منتور, پروتز سینه


انتخاب بهترین  روش جراحی و بهترین نوع پروتز برای انجام جراحی سینه


روش های مختلفی برای انجام جراحی بزرگ کردن سینه و برجسته کردن سینه وجود دارد که در  مقاله جراحی سینه بطور کامل توضیح داده ایم ما در مرکز جراحی زیبایی ایران روش جراحی ای و برش از زیر سینه را انتخاب میکنیم که سینه در طبیعی ترین حالت ممکن قرار گیرد و هیچ اختلالی شیردهی و نیز  بیحسی نوک سینه ایجاد نگردد و احتمال بروز عفونت و خونریزی  به حداقل برسد. همچنین محدودیتی برای انجام ماموگرافی وجود نداشته باشید.در روش برش از حاله سینه احتمال آسیب به احساس سینه و اختلال در شیر دهی بیشتر است . و در روش برش از زیر بغل احتمال تکرار جراحی برای جایگذاری پروتز سینه در جای مناسب بالاست زیرا دسترسی به مجل دقیق پروتز سینه بسیار مشکل است.  ما جراحی پروتز سینه را طوری برنامه ریزی میکنیم که شما کمترین زمان را تحت بیهوشی قرار بگیرید و کمتر دچار عوارض بعدی بیهوشی از جمله سردرد و حالت تهوع شوید. و طی جراحی کمترین میزان خونریزی را داشته باشید تا کبودی ها و تورم بعد از جراحی سینه به حداقل برسد.
همچنین ما از پروتز منتور استفاده میکنیم که به گواهی شرکت پروتز منتور دارای ضمانت نامه 10 سال میباشد. پروتز منتور مورد تایید  اروپا و اداره غذا و داروی آمریکا و ایران میباشد.انجام جراحی پروتز سینه با برترین پزشکان جراح پلاستیک و فوق تخصصان جراحی سینه

ما با بیش از 1000 جراحی موفق در انواع جراحی سینه ،با ارائه بالاترین کیفیت جراحی و خدمت رسانی با هزینه بسیار مناسب، انتخاب اول بسیاری از متقاضیان جراحی های پروتز سینه ، تعویض پروتز سینه ، بزرگ کردن سینه و کوچک کردن سینه قرار گرفته ایم . رضایت مشتریان ما گواه موفقیت ما در انجام کلیه جراحی های زیبایی می باشد.

نتایج جراحی طبیعی و خوش فرم

 

ترمیم سینه, هزینه ترمیم سینه

بسیاری از خانم ها دوست دارند نتیجه جراحی پروتز سینه یک سینه بسیار متناسب ، خوش فرم و طبیعی باشند. ما در مرکز جراحی زیبایی ایران با رعایت سلیقه شما و با در نظر گرفتن صلاحدید پزشکی متناسب با اندام شما، بهترین نتیجه و تجربه را برای شما به ارمغان می آوریم. همچنین در صورت داشتن افتادگی جزئی سینه،  همزمان با روش جراحی ما این موضوع حل خواهد شد و پس از جراحی پروتز سینه ، سینه های سر بالا و خوش فرم خواهید داشت.


پرستار متخصص با هدیه ای منتظر به هوش آمدن شما خواهد بود

پس از عمل پروتز سینه ، در مرکز جراحی زیبایی ایران، وقتی به هوش می آیید میبینید پرستاری متخصص و مهربان در حال  مراقبت از شما و چک کردن علائم حیاتی شما است و با آرامش به همه نیاز ها و سوالات شما پاسخ خواهد داد. او یادآوری های لازم برای دوران نقاهت را خواهد کرد و همه مطالبی که شفاهی ارائه میشود بصورت بروشوری در اختیار شما قرار میدهد تا در صورت لزوم آن را مطالعه کنید. همچنین لوازم اولیه مراقبت از جمله سوتین مخصوص را در قالب هدیه ای به شما خواهد داد.

پس از عمل سینه ، در صورت بروز مشکل یا عارضه حاد و جدی تکرار جراحی رایگان است!

 

 

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیپوساکشن

در موارد نادری ، احتمال بروز مشکلات بعد از پروتز سینه وجود دارد. در این صورت مرکز جراحی زیبایی ایران جراحی ترمیمی را بدون هیچ هزینه ای و به طور رایگان برایتان انجام میدهد. همه هزینه ها بر عهده ما خواهد بود. البته در نظر داشته باشید که مشکلات جزئی و سلیقه ای شامل جراحی ترمیمی رایگان نمی باشد و درصورت تکرار جراحی با هزینه اضافی قابل انجام است.

ارائه گواهی استراحت پزشکی برای 2 هفته بعد از انجام عمل پروتز سینه:

از آنجا که پس از انجام جراحی پروتز سینه حداقل به مدت 2 هفته احتیاج به استراحت دارید ما در مرکزجراحی زیبایی ایران گواهی استراحت پزشکی معتبر صادر میکنیم تا بدون نگرانی از شرایط کاری بتوانید دوران نقاهت آرامی را سپری کنید.  

نمونه کارهای پروتز سینه کلیک کنید

 
 

جراحی بزرگ کردن سینه, پروتز سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل بینی