جراحی زیبایی کوچک کردن سینه (مردان و زنان ) به همراه فیلم

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

جراحی کوچک کردن سینه  ، جراحی سینه

عمل کوچک کردن سینه چه برای خانم ها (ماموپلاستی) و چه برای آقایان (ژینکوماستی) اغلب یک جراحی درمانی است. داستان کوچک کردن سینه برای مردان (ژینکوماستی) در ادامه همین مقاله آمده است.

اما شاید سوال شما این باشد که چرا در خانم ها کسی بخواهد جراحی کوچک کردن سینه انجام دهد؟ باید بگوییم اغلب عمل جراحی کوچک کردن سینه به علت درد شدید در ناحیه گردن ، پشت و شانه های فرد انجام می شود. که این درد شدید به علت سنگینی سینه ها روی ناحیه ستون فقرات و شانه ها به وجود می آید. گاها فرم ستون فقرات را هم تحت تاثیر قرار میدهد یعنی فرد دچار قوز کردگی میشود.
خوشبختانه همه این عوارض با انجام عمل کوچک کردن سینه از بین می رود. گاهی این عمل را از طریق بیمه نیز میتوان انجام داد ولی باید بگویم اغلب در کمسیون پزشکی رد میکنند.برای مشاهده انیمیشن جراحی کوچک کردن سینه و همچنین کسب اطلاعات کامل در این زمینه ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

اینمیشن عمل کوچک کردن سینه: لطفا تا آغاز انیمیشن کمی صبر کنید

در این مقاله در ابتدا جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) زنان را بررسی می کنیم و بعد از آن به جراحی کوچک کردن سینه مردان را مورد مطالعه قرار میدهیم

مواردی که در این مقاله میخوانیم عبارتند از:

هدف و تعریف از کوچک کردن سینه

برنامه ریزی بیمه برای کوچک کردن سینه

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی کاهشی)

نحوه عمل جراحی برای کوچک کردن سینه

کوچک کردن سینه به روش مکش چربی

بهترین روش کوچک کردن سینه

آنچه پس از جراحی کوچک کردن سینه در انتظارم است

نحوه کوچک کردن سینه مردان ( ژینکوماستی )

برنامه ریزی بیمه برای کوچک کردن سینه مردان

کاندیدای مناسب برای انجام عمل کوچک کردن سینه مردان

جزئیات مربوط به عمل کوچک کردن سینه مردان

آنچه پس از عمل کوچک کردن سینه مردان در انتظارتان است

خطرها و عوارض احتمالی عمل کوچک‌کردن سینه مردان ( ژینکوماستی )

مسئولیت‌ها و هدف های شما از کوچک‌کردن سینه در مردان

جراحی زیبایی سینه ، جراحی سینه

کوچک کردن سینه زنان (ماموپلاستی کاهشی)

کوچک کردن سینه جراحی ای است برای کاهش اندازه سینه های بزرگ، قرار دادن نوک سینه در وضعیتی طبیعی تر و تبدیل اندازه هاله (ناحیه رنگی دور نوک سینه) به اندازه طبیعی تر . هدف از کوچک کردن سینه صرفاً ایجاد تناسب بیشتر در اندام زنانه نیست، بلکه برای تخفیف نشانه های جسمانی مرتبط با آن نیز این عمل را انجام می دهند. این نشانه ها و درد ها عبارتند از:
1. درد پشت گردن و شانه
2. رد عمیق و دردناک بند سینه بند هایی که برای نگه داشتن سینه ها پوشیده می شود بر شانه
3. کهیر و التهابات پوستی که احتمالاً زیر چین های سینه ایجاد می شود
4. درد در خود سینه به دلیل اینکه وزن بافت سینه های آویخته سینه را به جلو می کشاند

عمل کوچک کردن سینه ، که به زبان علمی به آن ماموپلاستی کاهنده می‌گویند، میتواند مایه خرسندی بسیار شود زیرا با عمل کوچک کردن سینه میتوان یک زن را از درد و محدودیت فعالیت های جسمانی به دلیل وجود سینه های درشت آویزان رهاند.
با جراحی کوچک کردن سینه، علاوه بر متناسب شدن اندام زنانه، حالت بدن فرد نیز اصلاح می‌شود. و با از آزادی از وزن و اندازه بسیار بزرگ سینه، به خانم اجازه می‌دهد مدلهای لباس هایی را بپوشند که پیش‌تر نمی توانست. علاوه بر این شاید با داشتن اندامی متناسب، توانایی شرکت در فعالیت های ورزشی و حتی احساس اعتماد به نفس لازم برای پوشیدن مایو نیز در آنها افزایش می یابد.

 هزینه جراحی سینه ، جراحی سینه

آیا هزینه عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) تحت پوشش بیمه قرار میگیرد؟

در اغلب موارد، عمل کوچک کردن سینه را عمل ترمیمی میدانند. با این حال، باید پیش از عمل اطمینان حاصل کرد که این عمل جراحی سینه مشمول پوشش بیمه می شود و گواهی لازم را گرفت . سهمی را هم که برای جراحی سینه و جراحی کوچک کردن سینه بیمه تقبل میکند به بیمه گر بستگی دارد، در بیشتر موارد استاندارد های بازپرداخت پوشش بیمه ای برای عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) را بیمه گر بر اساس حجم بافت سینه ای که باید برداشته شود و معیارهای دیگر (مثل قد، وزن، درمان های پزشکی پیشین برای درد و غیره) تعیین می کند. برخی از بیمه گر ها ممکن است به کلی از پوشش هزینه‌های این عمل خودداری کنند.
فقط با معاینه و بحث درباره هدف با یک جراح زیبایی واجد شرایط می توان تعیین کرد که چه میزان کاهش حجم سینه برای شما متناسب است و در نهایت این بیمه گر شماست که تعیین می کند عمل ماموپلاستی شما مشمول پوشش بیمه است یا نه.
برای استفاده از بیمه اول باید یک گواهی از متخصص ستون فقرات بگیرید و با این گواهی که دال بر مشکل حاد در ناحیه ستون فقرات بع علت سنگینی بیش از حد سینه ها میباشد پرونده شما در کمسیون پزشکی بیمه بررسی میشود در صورت موافقت میتوانید از بیمه استفاده کنید.
شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی شکم به همراه انیمشن جراحی شکم

فیلم جراحی سینه  ، جراحی سینه

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)

جراحی سینه , کوچک کردن سینه

کاندیدای مناسب برای جراحی کوچک کردن سینه، زنانی هستند که مشکلات سلامتی جدی نداشته باشند به رقم سینه های بسیار بزرگ، وزن نسبتا طبیعی داشته باشند و رشد سینه هایشان تقریبا کامل شده باشد ( حدود حوالی ۱۸ سالگی). دلیل انتظار برای رشد تقریبا کامل سینه این است که رشد بیشتر سینه ممکن است نتایج جراحی کوچک کردن سینه ( ماموپلاستی ) را تغییر دهد. جراحی کوچک کردن سینه را میتوان در سنین پایین‌تر هم انجام داد. اما ممکن است نتایج عمل تغییر کند و باز در آینده به جراحی دیگر نیاز داشته باشید.
به همین ترتیب زنانی که قصد دارند در آینده نزدیک بچه دار شوند بهتر است امکان به تعویق انداختن عمل کوچک کردن سینه را بررسی کنند زیرا بارداری و شیردهی ممکن است به تغییراتی در سینه بیانجامد. کاهش و افزایش شدید وزن، همراه با انواع هورمون ها نیز ممکن است در اندازه سینه تاثیر بگذارد و لازم بشود که عمل را تکرار کنید. ولی با انجام جراحی کوچک کردن سینه مشکلی برای شیردهی در آینده نخواهید داشت. فقط به یاد داشته باشید که حین مشاوره جراح را در جریان قصد بارداری و شیردهی خود قرار دهید.
شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی سینه و عمل پروتز سینه

 عمل کوچک کردن سینه ، جراحی سینه

نحوه عمل جراحی برای کوچک کردن سینه

عمل جراحی سینه برای کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) ممکن است یکی از سه روش زیر انجام شود :
1. بریدن و برداشتن با تکنیک‌های پدیکور : که در آنها در حالی که رگهای خونی و عصب های نوک سینه هنوز به آن متصل هستند بافتهای دیگر برداشته می شود (این روش، متداول ترین روش ماموپلاستی است).
2. روشهای مکش چربی : فقط برای کاهش چربی اضافی سینه (و نه بافت غدد سینه) که به تنهایی یا همراه با برش بافت و پوست سینه در جراحی انجام می‌شود.
3. برداشت و پیوند نوک سینه : که در آن نوک و بافت های اضافی بر داشته، سپس نوک در جای خود روی سینه تازه شکل گرفته پیوند زده می‌شود( این عمل به ندرت ضرورت می‌یابد) .

در ادامه این موارد را جداگانه بررسی میکنیم
شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت سینه

جراحی کوچک کردن سینه با لیفت سینه  ، جراحی سینه

کوچک کردن سینه به روش مکش چربی

در مواردی که لازم نیست مقدار زیادی از حجم سینه برداشته شود، با روش های مکش چربی به تنهایی می توان با برداشتن ذخایر چربی اضافی داخل و اطراف سینه، اندازه سینه را کاهش داد.
ولی باید بدانید که، هرچند می توان با مکش چربی اندازه سینه را کوچک کرد، اما پوست اضافی به این روش کم نمی‌شود و محل نوک تغییر نمی‌کند یا اندازه هاله کاهش نمی‌یابد.
اینها شاید بخش مهمی از هدف‌های شما از عمل کوچک کردن سینه (ماموپلاستی)را تشکیل دهند بنابراین، اگر توصیه شده که فقط با مکش چربی سینه هایتان را کوچک کنید، باید بدانید که چه نتایجی عایدتان خواهد شود و به چه نتایجی نخواهید رسید.
در حالتی که تنها مکش چربی بخواهید اندازه سینه را کوچک کنید باید پوستتان خاصیت ارتجاعی خوبی داشته باشد و سینه هایتان گرچه بزرگترند، آویزان نباشند و یا به پایین کشیده نشده باشند.

بهترین روش کوچک کردن سینه : کوچک کردن سینه به روش پدیکور

اگر سینه ها علاوه بر اینکه بیش از اندازه بزرگند، پایین هم کشیده شده‌اند، عمل مناسب برای کوچک کردن سینه عبارت است از برداشتن بافت و چربی و پوست سینه. شیوه‌ی بریدن و برداشتن، اندازه سینه را کوچک میکند، شکل بهتری به سینه می دهد هاله را کوچک تر می کند و لیفت سینه کرده و نوک آن را در محل درست قرار می‌دهد که تکنیک پدیکور مینامیم.
. پدیکور یعنی اینکه شریان های خونی و عصب نوک سینه را قطع نمیکنند و می‌گذارند در حین عمل متصل بماند و در نتیجه نوک سینه همچنان دارای حس خواهد بود و برجسته خواهد شد. جز در موارد بسیار نادر باید همیشه از تکنیک پدیکور استفاده کرد

 جراحی کوچک کردن سینه ، جراحی سینه

آنچه پس از جراحی کوچک کردن سینه (ماموپلاستی) در انتظارم است

عمل کوچک کردن سینه احتمالا با بیهوشی عمومی انجام می شود و بسته به میزان حجمی که قرار است از سینه کم شود ممکن است لازم باشد یک شب در بیمارستان بمانید. وقتی از بی‌هوشی درآمدید می‌بینید که یک سینه بند محکم یا باند کشی به تن دارید. ممکن است در نزدیکی محل های برش جراحی لوله های نازک کار گذاشته باشند (درن) تا در طی چند روز بعد از عمل مایعات و خونی که جمع می‌شود تخلیه شود. در محل برش ها احساس درد و ناراحتی خواهید کرد. میبینید که درد پشت گردن و شانه که پیش از جراحی کوچک کردن سینه احساس می‌کردید تا حد زیادی از بین رفته است. درد و ناراحتی بعد از عمل را معمولا می‌توان با داروهای خوراکی کنترل کرد.
پس از عمل جراحی کوچک کردن سینه بهتر است در زودترین زمان ممکن بعد از جراحی راه بروید. هر چند فعالیت بدنی شما تا چندین روز بعد که زخم ها التیام می یابند محدود خواهد بود. به شما توصیه می شود که چیز سنگین بلند نکنید یا از هر کاری که مستلزم تکان دادن یا کشیدن باشد خودداری کنید. توصیه می شود که هنگام خواب زیر سرتان بلند باشد.
از شما خواسته میشود که تا چند هفته پس از جراحی کوچک کردن سینه در تمام مدت سینه بند مخصوص یا باند کشی ببندید تا سینه هایتان در هنگام التیام حرکت نکند. تقریبا یک هفته پس از جراحی لوله های تخلیه مایع را درمی آورند. بخیه ها اگز غیر قابل جذب باشد، 10 روز تا حداکثر دو هفته پس از جراحی کشیده می‌شوند.
ظرف دو هفته پس از جراحی کوچک کردن سینه ، یا به محض اینکه آمادگی پیدا کردید، می‌توانید فعالیت‌های عادی را از سر بگیرید به شرط اینکه بار سنگین بلند نکنید ، ندوید و از هر کاری که در روند التیام سینه ها سبب بالا پایین پریدن یا ضربه با آنها شود خودداری کنید.

 بهترین جراح کوچک کردن سینه ، جراحی سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : عمل بینی
نمونه کارهای جراحی سینه کلیک کنید

جراحی سینه ، جراحی کوچک کردن سینه

چگونه سینه مردان کوچک می‌شود؟

ژنیکوماستی یعنی سینه های زنانه در مردان. سینه زنانه در مردان همیشه ناشی از چاقی و ورزیدن نبودن بدن نیست حتی مردانی که بدنی ورزیده و مطلوب دارند، ممکن است بافت های اضافی در سینه داشته باشند. در مواردی که این عارضه ارثی باشد معمولا از آغاز بلوغ شروع می شود. دلایل دیگر عبارتند از استفاده از داروهایی مثل هورمون های تجویزی و استفاده از استروئید‌های آنابولیک یا ماری جوانا. وجود سینه زنانه در مردان از لحاظ سلامتی آسیبی به مردان نمی‌زند اما ممکن است در سلامت عاطفی و روانی شان به شدت موثر باشد و آنها را بسیار آزار دهد. با عمل ژنیکوماستی، برجستگی و حجم پستان مردان کاهش می‌یابد و نیم رخ پستان مردان ظاهری عضلانی به خود میگیرد . جراحی کوچک کردن سینه مردان را بسته به میزان بافت اضافی می توان با عمل مکش چربی یا با جراحی اصلاح کرد.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی پلک و فیلم نحوه انجام

آیا هزینه عمل کوچک کردن سینه مردان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد؟

اصلاح کوچک کردن سینه مردان، عملی است زیبایی و مشمول پوشش بیمه نمی شود. استثنا هایی بسیار نادر عبارتند از موارد ژنیکوماستی حاد و عموماً یک طرفه که برخی از بیمه‌گران ممکن است آن را عمل ترمیمی به حساب بیاورند. همیشه هم باید از پیش تاییدیه بیمه‌گر را گرفت.

کاندیدای مناسب برای انجام جراحی کوچک کردن سینه مردان (ژنیکوماستی)

کاندیدای مناسب برای کوچک کردن سینه مردان، مردان نوجوانی هستند که اندازه سینه هایشان دو سال ثابت مانده است. مردان بزرگسال نیز کاندیدای مناسبی برای کوچک کردن سینه هستند. اگر برای مدت های طولانی پستان بزرگ شده و پوست را کش آورده باشد بعد از عمل کوچک کردن سینه ، ناحیه پستان آویزان می شود. شاید برای اصلاح پوست لازم باشد عمل های دیگری انجام گیرد.

جزئیات مربوط به عمل کوچک کردن سینه مردان

کوچک کردن سینه مردان به یکی از روش‌های جراحی فرم دهی به بدن اصلاح می‌شود:

  • برداشتن بافت و در صورت لزوم پوست اضافی
  • مکش چربی

 کوچک کردن سینه ارزان ، جراحی سینه

برای اینکه به نتایج خوبی از ژنیکوماستی دست یابید و ایمنی و رضایت خاطرتان با عمل کوچک کردن سینه بالا برود باید اول به دقت تعیین کنید که چه چیزی عامل این عارضه است، یعنی علتش بافت غده ی اضافی است یا چربی اضافه یا هر دو. برای این منظور، بهترین کار آن است که با یک جراح پلاستیک دارای دانشنامه بورد تخصصی و تجربه در هر دو روش برداشت و مکش چربی مشاوره کنید.

در مواردی که عارضه عمدتاً به‌صورت بافت غده ای فشرده است احتمالاً با روش های برداشتن به نتایج بهتری می‌توان دست یافت. معمولاً برش جراحی کوچک کردن سینه در مردان در خط پیرامون هاله پستان (پوست رنگین دوره نوک ) یا در ناحیه زیر بغل مخفی می‌شود اگر قرار باشد که پوست اضافی هم برداشته شود برش را به احتمال زیاد دور هاله و گاه در چین زیر پستان می زنند. برش ها باید بخیه شوند. بعد از عمل از پوشش های فشاری استفاده می شود تا سینه را در حالت جدید ثابت نگه دارد.

ممکن است در مواردی که چربی اضافی هم عامل دخیل در سینه زنانه ی مردان باشد، باید همراه با روش برداشتن از مکش چربی هم استفاده شود. هر جا که عامل این عارضه صرفاً چربی باشد با مکش چربی به تنهایی می‌توان به نتایج مطلوب دست یافت. روش های مکش تورمی و با کمک اولتراسون مناسب اند.

شاید دوست داشته باشید بخوانید : جراحی فک و صورت

آنچه پس از جراحی کوچک کردن سینه (ژنیکوماستی) در انتظارم است

عمل کوچک کردن سینه مردان ، تحت بیهوشی عمومی و یا با بی‌حسی موضعی با داروهای خواب آور انجام می‌شود ، نوع بیهوشی بستگی به روش عمل و توصیه‌های جراح پلاستیک شما دارد. این عمل گاهی به صورت سرپایی در مطب و یا مرکز جراحی یا اتاق عمل بیمارستان انجام می‌شود. در پی ژنیکوماستی احتمالاً در محل عمل کمی احساس ناراحتی و درد خواهید کرد و آن ناحیه کمی متورم و احتمالا کبود خواهد بود. پس از عمل کوچک کردن سینه ، باندی کشی دور سینه بسته میشود تا پوست را در فرم جدید بدن فشار دهد و تا زمان التیام بافت از آن محافظت کنند. ممکن است لوله های نازک کوچکی در برش ها کار گذاشته باشند تا هر مایع اضافی را تخلیه کنند. قاعدتاً می‌توان با داروهای خوراکی درد و ناراحتی را کنترل کرد.

حتی اگر احساس می‌کنید که می‌توانید از خود مراقبت کنید، باید بزرگسال مسئول، یکی از اعضای خانواده یا دوستان یا فردی حرفه ای دست کم ۲۴ ساعت پس از عمل ژنیکوماستی کنارتان باشد. بسته به تکنیک به کار رفته و حجم عمل،می توانید فعالیت های عادی را در اسرع وقت از سر بگیرید به شرط آنکه چیزهای سنگین بلند نکنید یا کاری انجام ندهید که مستلزم هل دادن یا کشیدن باشد. ظرف یک تا دو هفته بخیه های برش ها را میتوان کشید. تا زمانی که التیام کامل نیافته اید و بنا به توصیه جراح پلاستیک تان باید از هر فعالیت جسمانی که مستلزم برداشتن بارهای سنگین یا استفاده از نیروی بالاتنه باشد پرهیز کنید.

عمل جراحی کوچک کردن سینه  ، جراحی سینه

آنچه باید در مورد کوچک کردن سینه مردان بدانید ( خطرها و عوارض احتمالی کوچک کردن سینه مردان)

خطرها و عوارض احتمالی عمل اصلاح کوچک‌کردن سینه مردان عبارت است: از دست دادن خون، تجمع خون یا مایعات زیر پوست ، عدم التیام کامل برش ها، عفونت و تمامی خطرهای احتمالی مکش چربی در صورت استفاده از روش‌های مکش چربی. علاوه بر اینها خطر های مربوط به بیهوشی هم هست.

احتمال دارد که ناهمواری و عدم تقارن ایجاد شود. ایجاد تقارن کامل بین دو سینه همیشه ممکن نیست.

علاوه بر این ممکن است لازم باشد برای بهبود نتایج و اصلاح نتایج ناخواسته یا برداشتن پوست اضافی به عمل جراحی دیگری نیز نیاز داشته باشید.

مسئولیت‌های شما پس از کوچک کردن سینه (ژنیکوماستی )

از همه مهمتر، مسئولیت پیروی از تمامی توصیه های جراح تان از جمله توقف مصرف دخانیات پیش از جراحی و در سرتاسر دوره بهبودی برعهده شماست. مراقبت از زخم ها و توصیه های مربوط به فعالیت ها را باید به دقت رعایت کنید. اگر این عارضه در شما بر اثر استفاده از استروئید‌های آنابولیک یا ماری جوانا ایجاد شده است نه فقط برای حفظ ظاهرتان، که بر حفظ سلامتی خود به قطع کامل آنها فکر کنید.

هدف ها و نتایج شما از کوچک کردن سینه

نتایج عمل کوچک کردن سینه (ژنیکوماستی ) را بلافاصله می توان دید، هر چند که نتیجه نهایی پس از خوابیدن ورم مشخص می شود. نتایج اصلاح سینه زنانه در مردان معمولاً دائمی است. با این حال در برخی از موارد افزایش شدید وزن ممکن است فرم پستان مردان را تغییر دهد .

افزون بر این زمانی، زمانی که جراحی کوچک کردن سینه مردان در نوجوانی انجام می‌شود که رشد شان هنوز کامل نشده است رشد بیشتر پستان ها ممکن است نتایج عمل را تغییر دهد.

جراحی لیفت سینه ، جراحی سینه

شاید دوست داشته باشید بخوانید : لیفت بدن

قضیه فقط جسمانی نیست

تقویت روحیه و اعتماد به نفس مردانه معمولاً بلافاصله پس از عمل ژنیکوماستی رخ می‌دهد. برخی از مردان پس از این عمل مصمم می‌شوند که بدن خود را ورزیده کنند. در مورد نوجوانان و جوانان اصلاح کوچک‌کردن سینه ممکن است سبب بهبود مهارتهای اجتماعی و حتی عملکرد بهتر تحصیلی شود. وقتی چیزی که زمانی مایه تمسخر و خجالت بود دیگر وجود ندارد اعتماد به نفس بسیار تقویت می‌شود. از جمله لباس های تازه ای که در کمدتان جای می‌گیرد تی شرت ها و پلیورهای چسبان خواهد بود و البته مایو.

 هزینه عمل کوچک کردن سینه ، جراحی سینه

برای پیوستن به اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید jarahezibai و یا ما را (jarahezibai)در اینستاگرام سرچ کنید

نمونه کارهای جراحی سینه کلیک کنید

Comments powered by CComment